Gå til hovedindhold

KNIPEX Værktøjskuffert 'Big Twin Move' 38ltr 00 21 41 LE

KNIPEXVærktøj – tilbehørEAN: 4003773071549
Pris fra 2.674 krtil 3.319 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 645 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.525 kr 20. maj

Sammenlign priser på Værktøjskuffert 'Big Twin Move' 38ltr 00 21 41 LE og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2674 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex BIG Twin Move
2.674 kr
Til butik
Knipex BIG Twin Move billede

Produktinformation

Knipex BIG Twin Move - Rulletaske til værktøjer - hardside - ABS plastic, aluminiumsramme - sort

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 002141LE
EAN: 4003773071549
Varenr.: 992024067
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex værktøjskuffert
2.685 kr
Til butik
Knipex værktøjskuffert billede

Produktinformation

00 21 41 LE Værktøjskuffert "BIG Twin-Move"Bund med integreret teleskopgreb samt to udvendige letløbende scater-hjul. Står frit i alle åbningspositioner pga. af lågholder i begge sider med hængselsmekanik, kan indstilles i alle vinkler. Kan åbne

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Værktøjsopbevaring
Farve: black
Størrelse: 520 x 435 x 290 mm
EAN: 4003773071549
Varenr.: 853023613
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex værktøjskuffert
-7%2.699 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Knipex værktøjskuffert billede

Produktinformation

00 21 41 LE Værktøjskuffert "BIG Twin-Move"Bund med integreret teleskopgreb samt to udvendige letløbende scater-hjul. Står frit i alle åbningspositioner pga. af lågholder i begge sider med hængselsmekanik, kan indstilles i alle vinkler. Kan åbne

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Tilbehør til værktøj
Farve: black
Størrelse: 520 x 435 x 290 mm
EAN: 4003773071549
Varenr.: 853023613
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Værktøjskuffert "BIG Twin-Move"
2.703 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex værktøjskuffert
-6%2.899 kr
Før 3.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Knipex værktøjskuffert
2.899 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Værktøjskuffert 'Big Twin Move' 38ltr 00 21 41 LE
-26%3.297,07 kr
Før 4.457,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Knipex Big-Twin-Move værktøjskuffert på hjul
-3%3.299 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex værktøjskuffert
3.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Knipex Big-Twin-Move værktøjskuffert på hjul
-3%3.319 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Værktøjskuffert 'Big Twin Move' 38ltr 00 21 41 LE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Værktøjskuffert 'Big Twin Move' 38ltr 00 21 41 LE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.674 kr2.674 krKøb
2LavprisVærktøj2.685 kr2.685 krKøb
3LavprisVVS2.699 kr2.699 krKøb
4Proshop DK2.703 kr2.703 krKøb
5Greenline2.899 kr2.899 krKøb
6LavprisEl2.899 kr2.899 krKøb
7Globaltools.dk3.297,07 kr3.297,07 krKøb
8Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
9BilligVVS DK3.299 kr3.299 krKøb
10Vivas DK3.319 kr3.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Værktøjskuffert 'Big Twin Move' 38ltr 00 21 41 LE

PriceData har fulgt prisen på Værktøjskuffert 'Big Twin Move' 38ltr 00 21 41 LE i 170 dage. Laveste pris i perioden er 2.525 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 2.692 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.621 kr.

Den nuværende pris på 2.674 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Værktøjskuffert 'Big Twin Move' 38ltr 00 21 41 LE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Værktøjskuffert 'Big Twin Move' 38ltr 00 21 41 LE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.674 kr11 kr (0%)
22. maj 20262.685 kr160 kr (6%)
20. maj 20262.525 kr160 kr (6%)
9. maj 20262.685 kr7 kr (0%)
7. maj 20262.678 kr14 kr (1%)
29. apr. 20262.692 kr123 kr (5%)
25. apr. 20262.569 kr3 kr (0%)
24. apr. 20262.572 kr1 kr (0%)
21. apr. 20262.573 kr5 kr (0%)
20. apr. 20262.578 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret