Gå til hovedindhold

Vægur House Doctor Watch Ø28 cm minimalistisk betonur med messingvisere

House DoctorVægureEAN: 5707644441675
Pris fra 349 krtil 439 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 4. maj

Sammenlign priser på Vægur House Doctor Watch Ø28 cm minimalistisk betonur med messingvisere og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor WATCH væg-ur Ø 28 cm
-30%349 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor WATCH væg-ur Ø 28 cm billede

Produktinformation

House Doctor WATCH væg-ur Ø 28 cm

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Vægure
EAN: 5707644441675
Varenr.: 26686-01
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Watch Vægur, Ø 28 cm, beton
-25%376 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Watch Vægur, Ø 28 cm, beton billede

Produktinformation

Design: House Doctor Størrelse: Ø 28 cm Materiale: Beton WATCH fra House Doctor er et smukt og minimalistisk ur, fremstillet af beton. Uret har fine visere af messingbelagt jern. Kombinationen af beton og messing giver uret et rigtigt fint look. Brug ure...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
EAN: 5707644441675
Varenr.: HD208850822
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Vægur, HDWatch, Beton, Ø28cm
-20%399 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Vægur, HDWatch, Beton, Ø28cm billede

Produktinformation

Watch fra House Doctor er et smukt og minimalistisk ur, fremstillet af beton. Uret har fine visere af messingbelagt jern. Kombinationen af beton og messing giver uret et rigtigt fint look. Brug uret som en dekorativ detalje i din indretning. Uret har mass...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5707644441675
Varenr.: 49138878087498
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægur House Doctor Watch Ø28 cm minimalistisk betonur med messingvisere
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægur House Doctor Watch Ø28 cm minimalistisk betonur med messingvisere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægur House Doctor Watch Ø28 cm minimalistisk betonur med messingvisere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK349 kr398 krKøb
2Rikki Tikki Shop376 kr376 krKøb
3Bolig & Haven399 kr399 krKøb
4Likehome.dk439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægur House Doctor Watch Ø28 cm minimalistisk betonur med messingvisere

PriceData har fulgt prisen på Vægur House Doctor Watch Ø28 cm minimalistisk betonur med messingvisere i 182 dage. Laveste pris i perioden er 285 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 340 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Vægur House Doctor Watch Ø28 cm minimalistisk betonur med messingvisere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Vægur House Doctor Watch Ø28 cm minimalistisk betonur med messingvisere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026349 kr6 kr (2%)
8. maj 2026355 kr56 kr (19%)
4. maj 2026299 kr56 kr (16%)
13. apr. 2026355 kr2 kr (1%)
11. apr. 2026357 kr2 kr (1%)
4. mar. 2026355 kr65,05 kr (22%)
2. mar. 2026289,95 kr65,05 kr (18%)
18. feb. 2026355 kr21 kr (6%)
17. feb. 2026376 kr21 kr (6%)
7. feb. 2026355 kr14,71 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret