Gå til hovedindhold

Vægreol opbevaringsreol House Doctor Fari med skinne og 5 kroge, sort stål

House DoctorHylderEAN: 5707644787896
Pris fra 849,95 krtil 1.000 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 150,05 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 431 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Vægreol opbevaringsreol House Doctor Fari med skinne og 5 kroge, sort stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
House Doctor - Skinne Med Knager Til Fari Reol - Fari - Sort
849,95 kr
Til butik
House Doctor - Skinne Med Knager Til Fari Reol - Fari - Sort billede

Produktinformation

Gør din Fari-reol fra House Doctor endnu mere funktionel med denne skinne. Den leveres med 5 knager...

Produktspecifikationer

Mærke: house doctor
Kategori: bolig|møbler|reoler
EAN: 5707644787896
Varenr.: 636502
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægreol opbevaringsreol House Doctor Fari med skinne og 5 kroge, sort stål
979 kr
Til butik
Vægreol opbevaringsreol House Doctor Fari med skinne og 5 kroge, sort stål billede

Produktinformation

Fari vægreol fra House Doctor er et elegant og funktionelt møbel, fremstillet af holdbart stål og belagt med en glat, sort finish. Reolen, måler 4 cm i højden, 16,5 cm i bredden og 85,5 cm i længden og tilhører Fari-serien, og er skabt til at tilføre ethv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Reoler
Farve: Sort
EAN: 5707644787896
Varenr.: 22397
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Fari skinne 85,5 cm Sort
999 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Hyldesystem, Fari, Sort - Knage
1.000 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægreol opbevaringsreol House Doctor Fari med skinne og 5 kroge, sort stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægreol opbevaringsreol House Doctor Fari med skinne og 5 kroge, sort stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk849,95 kr849,95 krKøb
2Likehome.dk979 kr979 krKøb
3KitchenTime DK999 kr999 krKøb
4Rikki Tikki Shop1.000 kr1.000 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægreol opbevaringsreol House Doctor Fari med skinne og 5 kroge, sort stål

PriceData har fulgt prisen på Vægreol opbevaringsreol House Doctor Fari med skinne og 5 kroge, sort stål i 181 dage. Laveste pris i perioden er 431 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 979 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 711 kr.

Den nuværende pris på 849,95 kr er 20% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Vægreol opbevaringsreol House Doctor Fari med skinne og 5 kroge, sort stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Vægreol opbevaringsreol House Doctor Fari med skinne og 5 kroge, sort stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026849,95 kr137,95 kr (19%)
24. maj 2026712 kr137,95 kr (16%)
23. maj 2026849,95 kr137,95 kr (19%)
19. maj 2026712 kr29 kr (4%)
15. maj 2026683 kr29 kr (4%)
14. maj 2026712 kr28 kr (4%)
10. maj 2026684 kr165,95 kr (20%)
9. maj 2026849,95 kr157,95 kr (23%)
5. maj 2026692 kr157,95 kr (19%)
4. maj 2026849,95 kr158,95 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret