Gå til hovedindhold

Vægophæng Meraki Supply sort rustfrit stål H5,8×B6,7 cm - Flaskeholder til badeværelse og køkken

MerakiRengøringsmidlerEAN: 5707644624474
Pris fra 119 krtil 215 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 91,4 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Vægophæng Meraki Supply sort rustfrit stål H5,8×B6,7 cm - Flaskeholder til badeværelse og køkken og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Meraki bottle hanger brushed black finish 100% stainless steel
119 kr
Til butik
Meraki bottle hanger brushed black finish 100% stainless steel billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse
EAN: 5707644624474
Varenr.: 5707644624474
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Bottle Hanger - Brushed sort Finish
-40%120 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Bottle Hanger - Brushed sort Finish billede

Produktinformation

Meraki Bottle Hanger - Brushed Black Finish er et genialt vægophæng, der gør din sæbedispenser til en del af en **stilfuld og sofistikeret indretning**. Du kan hænge den præcis hvor du ønsker det, hvis du eksempelvis gerne vil have din opvaskemiddel fjern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Personal Care
EAN: 5707644624474
Varenr.: 86457
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Supply Vægophæng, sort finish
120,95 kr
Til butik
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Supply vægophæng til håndsæbe - Sort
139 kr
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vægophæng, Børstet Sort Finish, Meraki
149 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - ophæng til flasker, sort
-25%150 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
VÆGOPHÆNG 308580102 BLACK
-20%151,2 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægophæng Meraki Supply sort rustfrit stål H5,8×B6,7 cm - Flaskeholder til badeværelse og køkken
179 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Ophæng t/ sæbedispenser - Meraki - Sort finish
199 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Wall Bracket, Brushed Black Finish
201 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Bottle Hanger Brushed Black Finish
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægophæng Meraki Supply sort rustfrit stål H5,8×B6,7 cm - Flaskeholder til badeværelse og køkken koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægophæng Meraki Supply sort rustfrit stål H5,8×B6,7 cm - Flaskeholder til badeværelse og køkken koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix119 kr119 krKøb
2NiceHair.dk120 kr120 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk120,95 kr120,95 krKøb
4Kitcho139 kr139 krKøb
5Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør149 kr149 krKøb
6Rikki Tikki Shop150 kr150 krKøb
7SELTA151,2 kr151,2 krKøb
8Likehome.dk179 kr179 krKøb
9Mostersskur.dk199 kr199 krKøb
10NordicFeel DK201 kr201 krKøb
11Lyko DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægophæng Meraki Supply sort rustfrit stål H5,8×B6,7 cm - Flaskeholder til badeværelse og køkken

PriceData har fulgt prisen på Vægophæng Meraki Supply sort rustfrit stål H5,8×B6,7 cm - Flaskeholder til badeværelse og køkken i 114 dage. Laveste pris i perioden er 91,4 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 125,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Vægophæng Meraki Supply sort rustfrit stål H5,8×B6,7 cm - Flaskeholder til badeværelse og køkken. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Vægophæng Meraki Supply sort rustfrit stål H5,8×B6,7 cm - Flaskeholder til badeværelse og køkken de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026119 kr1 kr (1%)
17. maj 2026120 kr1 kr (1%)
13. maj 2026119 kr1 kr (1%)
12. maj 2026118 kr1 kr (1%)
11. maj 2026119 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026118 kr18,8 kr (19%)
24. apr. 202699,2 kr19,8 kr (17%)
23. apr. 2026119 kr18,2 kr (18%)
22. apr. 2026100,8 kr1,08 kr (1%)
20. apr. 202699,72 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret