Gå til hovedindhold

Boligcenter Vægmonteret Jakkeholder Konstrueret Træ - artisan eg / 80 x 10,5 x 18 cm

Pris fra 239 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Vægmonteret Jakkeholder Konstrueret Træ - artisan eg / 80 x 10,5 x 18 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vægmonteret Jakkeholder med hylde artisan eg 80 x 10.5 x 18 cm
-17%239 kr
Før 287 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vægmonteret Jakkeholder med hylde artisan eg 80 x 10.5 x 18 cm billede

Produktinformation

Denne moderne væghængte knagerække kombinerer nemt funktion og æstetisk appel, hvilket gør den ideel til gange eller entréer. Dens strømlinede design præsenterer rene linjer med en mat finish, designet til at integrere sømløst i moderne interiører uden at optage værdifuld gulvplads. Materialer: Helt konstrueret af træ, bringer denne knagerække både holdbarhed og elegance til dit rum. Materialet er valgt for sin pålidelighed og slidstyrke, hvilket gør, at stykket kan bevare sit slanke udseende over tid.Inkluderede komponenter: Udstyret med en robust væghængt hylde og solide metalhooks, er denne knagerække bygget til stabilitet og brugervenlighed. Inklusionen af disse komponenter sikrer, at den nemt tilpasser sig forskellige opbevaringsbehov, fra at hænge overtøj til at organisere daglige fornødenheder.Kroge til alsidig brug: Knagerækken er udstyret med flere metalhooks, strategisk placeret for at rumme en bred vifte af genstande, som overtøj, hatte og tasker. Denne funktion gør den til en alsidig løsning for travle husstande eller aktive individer.Anbefalede anvendelser: Perfekt til gange og entréer, organiserer denne opbevaringsløsning dit rum ved at holde nøgler og paraplyer inden for rækkevidde, samtidig med at den håndterer overtøj effektivt. Dens moderne design hæver æstetikken i ethvert rum, den besætter.Nem pleje og vedligeholdelse: Let at vedligeholde, kræver knagerækken kun en fugtig klud til regelmæssig rengøring. Denne lette pleje understøtter dens langvarige visuelle appel, hvilket gør det til et bekvemt og problemfrit tilføjelse til dit hjem. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 80 x 10.5 x 18 CM (B x D x H)Vægt: 1.5 kgKrogeMed 1 hyldeRammemateriale: Konstrueret træIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Vægmonteret Jakkeholder

Produktspecifikationer

Kategori: Væghylder
Vægt: 3g
EAN: 8721288600417
Varenr.: 1716837
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vægmonteret Jakkeholder med hylde artisan eg 80 x 10.5 x 18 cm
-15%260 kr
Før 307 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vægmonteret Jakkeholder med hylde artisan eg 80 x 10.5 x 18 cm billede

Produktinformation

Denne moderne væghængte knagerække kombinerer nemt funktion og æstetisk appel, hvilket gør den ideel til gange eller entréer. Dens strømlinede design præsenterer rene linjer med en mat finish, designet til at integrere sømløst i moderne interiører uden at optage værdifuld gulvplads. Materialer: Helt konstrueret af træ, bringer denne knagerække både holdbarhed og elegance til dit rum. Materialet er valgt for sin pålidelighed og slidstyrke, hvilket gør, at stykket kan bevare sit slanke udseende over tid.Inkluderede komponenter: Udstyret med en robust væghængt hylde og solide metalhooks, er denne knagerække bygget til stabilitet og brugervenlighed. Inklusionen af disse komponenter sikrer, at den nemt tilpasser sig forskellige opbevaringsbehov, fra at hænge overtøj til at organisere daglige fornødenheder.Kroge til alsidig brug: Knagerækken er udstyret med flere metalhooks, strategisk placeret for at rumme en bred vifte af genstande, som overtøj, hatte og tasker. Denne funktion gør den til en alsidig løsning for travle husstande eller aktive individer.Anbefalede anvendelser: Perfekt til gange og entréer, organiserer denne opbevaringsløsning dit rum ved at holde nøgler og paraplyer inden for rækkevidde, samtidig med at den håndterer overtøj effektivt. Dens moderne design hæver æstetikken i ethvert rum, den besætter.Nem pleje og vedligeholdelse: Let at vedligeholde, kræver knagerækken kun en fugtig klud til regelmæssig rengøring. Denne lette pleje understøtter dens langvarige visuelle appel, hvilket gør det til et bekvemt og problemfrit tilføjelse til dit hjem. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 80 x 10.5 x 18 CM (B x D x H)Vægt: 1.5 kgKrogeMed 1 hyldeRammemateriale: Konstrueret træIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Vægmonteret JakkeholderAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Væghylder
Størrelse: 80 x 10.5 x 18 cm
Vægt: 3g
EAN: 8721288600417
Varenr.: 1716837
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vægmonteret Jakkeholder med hylde artisan eg 80 x 10.5 x 18 cm
-15%260 kr
Før 307 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vægmonteret Jakkeholder med hylde artisan eg 80 x 10.5 x 18 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Væghylder
Størrelse: 80 x 10.5 x 18 cm
Vægt: 3g
EAN: 8721288600417
Varenr.: 1716837
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vægmonteret Jakkeholder Konstrueret Træ - artisan eg / 80 x 10,5 x 18 cm
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægmonteret Jakkeholder Konstrueret Træ - artisan eg / 80 x 10,5 x 18 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægmonteret Jakkeholder Konstrueret Træ - artisan eg / 80 x 10,5 x 18 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK239 kr239 krKøb
2Livera DK260 kr329 krKøb
3Vivas DK260 kr329 krKøb
4BoligRetning499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægmonteret Jakkeholder Konstrueret Træ - artisan eg / 80 x 10,5 x 18 cm

PriceData har fulgt prisen på Vægmonteret Jakkeholder Konstrueret Træ - artisan eg / 80 x 10,5 x 18 cm i 45 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Vægmonteret Jakkeholder Konstrueret Træ - artisan eg / 80 x 10,5 x 18 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Vægmonteret Jakkeholder Konstrueret Træ - artisan eg / 80 x 10,5 x 18 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026239 kr10 kr (4%)
20. apr. 2026229 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret