Gå til hovedindhold

Væglampe udendørs LED 5 W - EGLO Morino, IP44, antracit

EgloLamperEAN: 9002759933197
Pris fra 372 krtil 518,61 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 146,61 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 336 kr 26. maj

Sammenlign priser på Væglampe udendørs LED 5 W - EGLO Morino, IP44, antracit og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 372 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eglo Morino Væglampe 2.5W 3000K Varmt hvidt lys
372 kr
Til butik
Eglo Morino Væglampe 2.5W 3000K Varmt hvidt lys billede

Produktinformation

Eglo Morino - Væglampe - LED-lyspære x 2 - total: 5 W - klasse F - varmt hvidt lys - 3000 K - antracit (sort)

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Artikel nr.: 93319
EAN: 9002759933197
Varenr.: 1000372718
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Morino udendørs væglampe, antracit
389 kr
Til butik
Eglo Morino udendørs væglampe, antracit billede

Produktinformation

Eglo Morino udendørs LED væglampe - antracit Denne futuristiske væglampe fra Eglo er i støbt aluminium og er inklusiv lyskilde i nedadgående og opadgående retning. Morino er en væglampe i et anderledes design. Den kantede form giver lampen en karakteristi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Udendørslamper
Farve: anthracite
Størrelse: H180 x W140 x D105 mm
EAN: 9002759933197
Varenr.: 4243801046
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO MORINO udendørs væglampe 2x2,5W 3000K, antracit
-1%395 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
EGLO MORINO udendørs væglampe 2x2,5W 3000K, antracit billede

Produktinformation

EGLO MORINO udendørs LED væglampe med flot lysefekt. I antracit epoxylakeret aluminium. Bredde 14 cm. Højde 18 cm. Dybde 10,5 cm. Indbygget LED 2 x 2,5 Watt. 2 x 180 Lumen. 3000 Kelvin. IP44. Energiklasse A+

Produktspecifikationer

Mærke: EGLO
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 93319
EAN: 9002759933197
Varenr.: 2967379
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Væglampe udendørs LED 5 W - EGLO Morino, IP44, antracit
-2%479 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Morino udendørs væglampe, antracit
489 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Væglampe udendørs LED 5 W - EGLO Morino, IP44, antracit
-2%499 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eglo Morino udendørs væglampe, antracit
505 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Morino Udendørs Væg 2x2,5W 360 lumen, Antracit
518,61 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væglampe udendørs LED 5 W - EGLO Morino, IP44, antracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væglampe udendørs LED 5 W - EGLO Morino, IP44, antracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK372 kr372 krKøb
2Greenline389 kr389 krKøb
3Proshop DK395 kr434 krKøb
4Boligcenter DK479 kr479 krKøb
5BilligVVS DK489 kr489 krKøb
6Vivas DK499 kr578 krKøb
7LavprisVVS505 kr505 krKøb
8EL-GROSSISTEN518,61 kr518,61 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Væglampe udendørs LED 5 W - EGLO Morino, IP44, antracit

PriceData har fulgt prisen på Væglampe udendørs LED 5 W - EGLO Morino, IP44, antracit i 182 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 456 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 372 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Væglampe udendørs LED 5 W - EGLO Morino, IP44, antracit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Væglampe udendørs LED 5 W - EGLO Morino, IP44, antracit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026372 kr30 kr (9%)
29. maj 2026342 kr6 kr (2%)
26. maj 2026336 kr6 kr (2%)
25. maj 2026342 kr6 kr (2%)
24. maj 2026336 kr6 kr (2%)
22. maj 2026342 kr6 kr (2%)
21. maj 2026336 kr6 kr (2%)
20. maj 2026342 kr6 kr (2%)
19. maj 2026336 kr6 kr (2%)
12. maj 2026342 kr47 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret