Gå til hovedindhold

Boligcenter Væghængte Sengeborde - 2 / Massivt genanvendt træ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721158412379
Pris fra 779 krtil 1.299 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 520 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 759 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Væghængte Sengeborde - 2 / Massivt genanvendt træ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 779 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Væghængte sengeborde 2 stk. massivt genbrugstræ
-22%779 kr
Før 1.002 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Væghængte sengeborde 2 stk. massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Dette væghængte sengebord er den perfekte løsning til din boligindretning, da det maksimerer pladsen og holder gulvet fri for rod. Robust og stabilt: Massivt genbrugstræ består af genanvendt tømmer som teak, mangotræ, fyrretræ og bøg. Disse materialer er genanvendt fra gamle bygninger som fabrikker, skure og både. Tegn på slid samt en synlig årestruktur giver hvert møbel et unikt look.Væghængt design: Natbordet kan hænges på væggen for at give ekstra opbevaringsplads. Du kan dermed maksimere gulvpladsen og holde området ryddet.God opbevaringsplads: Det svævende sengeskab giver rigelig opbevaringsplads til magasiner, bøger, briller og andre vigtige ting ved sengetid, så de er organiserede og inden for rækkevidde.Robust top: Den robuste top på sengeskabet er perfekt til at placere bordlamper, vækkeure, bøger, billedrammer, små potteplanter, dekorationer eller andre vigtige ting.Nem vedligeholdelse: Takket være den glatte overflade er væg-natbordet nemt at rengøre med en fugtig klud og kræver mindre vedligeholdelse. Godt at vide:Skruer og rawlplugs til væggen medfølger ikke. Vi anbefaler, at du anvender skruer og rawlplugs, der passer til dine vægge. Hvis du er i tvivl, skal du søge professionel rådgivning. Læs og følg hvert trin i instruktionerne. Farve: Flerfarvet Materiale: Massivt genbrugstræMål (hver): 40 x 30 x 19 cm (B x D x H)Maks. vægtkapacitet (i alt): 60 kgMontering/samling påkrævet: JaPakken indeholder:2 x væghængt sengebord...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 15.9g
EAN: 8721158412379
Varenr.: 1452482
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Væghængte sengeborde 2 stk. massivt genbrugstræ
-22%800 kr
Før 1.022 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Væghængte sengeborde 2 stk. massivt genbrugstræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 15.9g
EAN: 8721158412379
Varenr.: 1452482
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Væghængte Sengeborde - 2 / Massivt genanvendt træ
1.299 kr
Til butik
Væghængte Sengeborde - 2 / Massivt genanvendt træ billede

Produktinformation

Beskrivelse Giv dit soveværelse et stilfuldt løft med vores elegante væghængte sengeborde i massivt akacietræ. Disse svævende natborde kombinerer praktisk opbevaringsplads med moderne design, så du kan maksimere pladsen i dit soveværelse, gæsteværelse ell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Natborde
EAN: 8721158412379
Varenr.: 56912701358429

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væghængte Sengeborde - 2 / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Væghængte Sengeborde - 2 / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK779 kr779 krKøb
2Livera DK800 kr869 krKøb
3BoligRetning1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Væghængte Sengeborde - 2 / Massivt genanvendt træ

PriceData har fulgt prisen på Væghængte Sengeborde - 2 / Massivt genanvendt træ i 43 dage. Laveste pris i perioden er 759 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 769 kr.

Den nuværende pris på 779 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Væghængte Sengeborde - 2 / Massivt genanvendt træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Væghængte Sengeborde - 2 / Massivt genanvendt træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026779 kr20 kr (3%)
20. apr. 2026759 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret