Gå til hovedindhold

Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus sort, Karagumoy - Bloomingville L: 145

BloomingvilleVæg- og vinduesdekorationElegant bambus vifteNaturinspireret indretningEAN: 5711173257195

Bloomingville Jaime Vægdekoration i bambus og bomuld. Elegant vifte-design i sort som skaber ro og balance i ethvert rum med naturlige materialer. Læs mere

Pris fra 625 krtil 1.055 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 430 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus sort, Karagumoy - Bloomingville L: 145 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 625 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Jaime Wall Decoration 145x72 cm - Black Karagumoy
625 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Vifte - Jaime Vægdekoration - Sort - Karagumoy
649,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Karagumoy, L145xH110 cm, Sort
-19%768 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Jaime Væg Dekoration, Sort, Bambus, L145xH72 cm
769 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Jaime Vægdekoration, Sort, Karagumoy, 145x110cm
-16%799 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægdekoration Bloomingville Jaime 72 x 145 cm sort bambus og bomuld
929 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus sort, Karagumoy - Bloomingville L: 145
949 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Jaime Vægdekoration, Sort, Karagumoy
1.055 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus sort, Karagumoy - Bloomingville L: 145 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus sort, Karagumoy - Bloomingville L: 145 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK625 kr664 krKøb
2Gucca.dk649,95 kr649,95 krKøb
3Rikki Tikki Shop768 kr768 krKøb
4Boboonline.dk769 kr769 krKøb
5Bolig & Haven799 kr799 krKøb
6Likehome.dk929 kr929 krKøb
7Mostersskur.dk949 kr949 krKøb
8CS MEGASTORE DK1.055 kr1.254 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bloomingville Jaime Vægdekoration

Bloomingville

Bloomingville Jaime Vægdekoration i bambus og bomuld. Elegant vifte-design i sort som skaber ro og balance i ethvert rum med naturlige materialer.

• vægdekoration
• bambus vifte
• bloomingville dekoration
• væg kunst
• naturlig indretning
• boho dekoration
• Naturinspireret indretning
• Elegant bambus vifte

Beskrivelse

Bloomingville Jaime Vægdekoration er en elegant bambus vifte der bringer naturlig skønhed ind i hjemmet. Håndlavet af bambus og bomuld i sort nuancer, skaber denne vægdekoration en afslappet og hyggelig stemning. Med sine imponerende mål på 145x72 cm bliver den et markant blikfang på enhver væg. Perfekt til stuen, soveværelset eller andre rum hvor du ønsker at tilføje et naturinspireret element. Hver vægdekoration er unik med naturlige variationer i materialerne, hvilket gør dit stykke særligt og personligt. Det bæredygtige bambus kombineret med fine bomuldsdetaljer skaber en robust elegance der passer perfekt til moderne skandinavisk indretning.

Specifikationer

tema:Naturlig/Cozy
farve:Sort
vægt:1,2 kg
højde:72 cm
længde:145 cm
materiale:Bambus og bomuld
håndlavet:Ja
kollektio n:Jaime
unik_variation:Ja
primær_materiale:Karagumoy

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke mål har vægdekorationen?

Bloomingville Jaime Vægdekoration måler 145 cm i længde og 72 cm i højde, hvilket gør den til et markant dekorativt element.

Er den lavet af ægte bambus?

Ja, vægdekorationen er håndlavet af naturligt bambus kombineret med bomuld, hvilket giver hver enkelt stykke unikke naturlige variationer.

Hvor kan den hænges op?

Den kan placeres på væggen i stuen, over sengen eller ethvert andet sted hvor du ønsker at tilføje et naturligt og elegant touch til indretningen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus sort, Karagumoy - Bloomingville L: 145

PriceData har fulgt prisen på Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus sort, Karagumoy - Bloomingville L: 145 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 610 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 656 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 639 kr.

Den nuværende pris på 625 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus sort, Karagumoy - Bloomingville L: 145. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Vægdekoration "Jaime" vifte af bambus sort, Karagumoy - Bloomingville L: 145 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 2026625 kr7 kr (1%)
11. jan. 2026632 kr24 kr (4%)
9. jan. 2026656 kr24 kr (4%)
8. jan. 2026632 kr24 kr (4%)
5. jan. 2026656 kr24 kr (4%)
4. jan. 2026632 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret