Gå til hovedindhold

Skærmholder væg - ARCTIC W1-3D, op til 43"/49" ultrabred

ArcticTv- og skærmbeslagEAN: 0872767008618
Pris fra 262 krtil 413 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 151 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 237 kr 13. maj

Sammenlign priser på Skærmholder væg - ARCTIC W1-3D, op til 43"/49" ultrabred og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC W1-3D
262 kr
Til butik
ARCTIC W1-3D billede

Produktinformation

ARCTIC W1-3D - Bøjle - for LCD display - aluminiumlegering - skærmstørrelse: op til 43" / 49' (ultra-bred) - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: AEMNT00032A
EAN: 0872767008618
Varenr.: 991765237
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ARCTIC W1-3D 81,3 cm (32") Svart
-41%282 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ARCTIC W1-3D 81,3 cm (32") Svart billede

Produktinformation

ARCTIC W1-3D. Maxvikt: 8 kg, Minsta skärmstorlekskompatibilitet: 33 cm (13"), Maximal skärmstorlekskompatibilitet: 81,3 cm (32"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Lutningsvinkel: -45 - 45°. Produktens färg: Svart.

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Monitor arme og beslag
EAN: 0872767008618
Varenr.: A14748
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmholder væg - ARCTIC W1-3D, op til 43"/49" ultrabred
-12%289 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmholder væg - ARCTIC W1-3D, op til 43"/49" ultrabred billede

Produktinformation

ARCTIC W1-3D - Bøjle - for LCD display - aluminiumlegering - skærmstørrelse: op til 43" / 49' (ultra-bred) - vægmonterbarGenereltMateriale: AluminiumlegeringVægt: 1.65 kgAV-møblerAnbefalet brug: LCD displayAnbefaltet Display Størrelse: Op til 43" / 49' (ultra-bred)Drejemekanisme: 180°Hældning: -45° til 45°Integrerede enheder: Manuel løftJusteringer: HælddrejerotationKabeladministration: Integreret kabeladministrationMaks. byrdevægt: 8 kgPlacering/montering: VægmonterbarRotation: 360°Type: BøjleVESA-monteringsinterface: 100 x 100 mm, 75 x 75 mmDimensioner & vægt detaljerForsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 43.4 cm x 8.5 cm x 12.9 cm / 2.04 kgProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 2.01g
EAN: 0872767008618
Varenr.: 1811208
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmholder væg - ARCTIC W1-3D, op til 43"/49" ultrabred
-11%309 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC W1-3D
339 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic W1-3D
413 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærmholder væg - ARCTIC W1-3D, op til 43"/49" ultrabred koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærmholder væg - ARCTIC W1-3D, op til 43"/49" ultrabred koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK262 kr262 krKøb
2Teknikproffset DK282 kr341 krKøb
3Boligcenter DK289 kr289 krKøb
4Vivas DK309 kr378 krKøb
5Ultrashop339 kr339 krKøb
6Proshop DK413 kr452 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skærmholder væg - ARCTIC W1-3D, op til 43"/49" ultrabred

PriceData har fulgt prisen på Skærmholder væg - ARCTIC W1-3D, op til 43"/49" ultrabred i 125 dage. Laveste pris i perioden er 237 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 303 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 252 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Skærmholder væg - ARCTIC W1-3D, op til 43"/49" ultrabred. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Skærmholder væg - ARCTIC W1-3D, op til 43"/49" ultrabred de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026262 kr4 kr (2%)
24. maj 2026266 kr1 kr (0%)
23. maj 2026265 kr9 kr (4%)
22. maj 2026256 kr1 kr (0%)
21. maj 2026255 kr7 kr (3%)
20. maj 2026248 kr3 kr (1%)
19. maj 2026251 kr1 kr (0%)
18. maj 2026250 kr1 kr (0%)
17. maj 2026249 kr1 kr (0%)
16. maj 2026248 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret