Gå til hovedindhold

Obo Vægbeslag 50x59 til gitterbakke K 12 1818 FS galvaniseret

OboEludstyrEAN: 4012196208876
Pris fra 11 krtil 43 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10,5 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Vægbeslag 50x59 til gitterbakke K 12 1818 FS galvaniseret og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Obo Vægbeslag K 12/1818 Ez Elektrogalv.
11 kr
Til butik
Obo Vægbeslag K 12/1818 Ez Elektrogalv. billede

Produktinformation

Vægbeslaget fastgøres på sidetrådene af gitterbakken og monters på væggen

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: OBO Elektrogalv. tilbehør
EAN: 4012196208876
Varenr.: 114831
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vægbeslag k 12/1818 ez
11,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Vægbeslag 50x59 til gitterbakke K 12 1818 FS galvaniseret
14,83 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
OBO Vægbeslag 50x59 mm til gitterbakker, Elgalvaniseret
17,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OBO Bettermann K 12 1818 FS - Kabeltilbehør (6437109)
43 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægbeslag 50x59 til gitterbakke K 12 1818 FS galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vægbeslag 50x59 til gitterbakke K 12 1818 FS galvaniseret koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk11 kr11 krKøb
2MaintainIt11,25 kr11,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN14,83 kr14,83 krKøb
4vvsfittings.dk17,5 kr17,5 krKøb
5CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vægbeslag 50x59 til gitterbakke K 12 1818 FS galvaniseret

PriceData har fulgt prisen på Vægbeslag 50x59 til gitterbakke K 12 1818 FS galvaniseret i 119 dage. Laveste pris i perioden er 10,5 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 17,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11 kr.

Den nuværende pris på 11 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Vægbeslag 50x59 til gitterbakke K 12 1818 FS galvaniseret. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Vægbeslag 50x59 til gitterbakke K 12 1818 FS galvaniseret de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202611 kr
1. jun. 202610,5 kr
25. maj 202611 kr
24. maj 202611,25 kr
9. maj 202611 kr
8. maj 202611,58 kr
6. maj 202611 kr1,29 kr (10%)
5. maj 202612,29 kr1,29 kr (12%)
24. apr. 202611 kr
23. apr. 202611,67 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret