Gå til hovedindhold

Sophie la Girafe Vulli Sophie Giraf / Giraffen Sophie - Bidedyr Til Baby - Gaveæske

Sophie la GirafeLegetøj og spilEAN: 3056566166244
Pris fra 181,35 krtil 279,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 98,6 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 167,4 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Vulli Sophie Giraf / Giraffen Sophie - Bidedyr Til Baby - Gaveæske og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181.35 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Renleg.dk
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Vulli So' Pure Sophie Giraf og natural bidering
-35%181,35 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vulli So' Pure Sophie Giraf og natural bidering billede

Produktinformation

Fantastisk gaveæske fra Vulli indeholdende Sophie Giraf 18 cm. bidedyr og So'Pure Natural bidesut. Den søde Sophie Giraf 18 cm. er et fantastisk bidedyr der stimulerer alle babys 6 sanser allerede fra 3 mdr's alderen. De små kontrastpletter fanger

Produktspecifikationer

Kategori: Legetøj og spil
EAN: 3056566166244
Varenr.: 5717
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sophie la Girafe So Pure Bidedyr 18 cm. og Natural Bidering
-31%191,78 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sophie la Girafe So Pure Bidedyr 18 cm. og Natural Bidering billede

Produktinformation

Vulli So'Pure 18 cm. bidedyr + Natural bidering. Denne skønne So'Pure gaveæske indeholder den velkendte Sophie Giraf 18 cm. bidedyr samt sød bidering. Begge produkter er produceret af 100% ren naturgummi udvundet fra Heveatræet. Bideringen er formet som S...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bideringe
EAN: 3056566166244
Varenr.: shopify_DK_11964526100820_51740467331412
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sophie la Girafe So Pure Bidedyr 18 cm. og Natural Bidering
-31%191,78 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sophie la Girafe So Pure Bidedyr 18 cm. og Natural Bidering billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bideringe
EAN: 3056566166244
Varenr.: shopify_DK_10412919816526_52753110565198
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vulli Sophie la girafe Chewing Rubber
212 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sophie la Girafe og tyggegummi So'Pure (616624)
248 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vulli Sophie Giraf / Giraffen Sophie - Bidedyr Til Baby - Gaveæske
259,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sophie la Girafe - Giraf m. Bidering
264,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
So Pure Sophie Giraf - 18 cm. + Natural Bidering
279,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
So Pure Sophie Giraf - 18 cm. + Natural Bidering
279,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vulli Sophie Giraf / Giraffen Sophie - Bidedyr Til Baby - Gaveæske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vulli Sophie Giraf / Giraffen Sophie - Bidedyr Til Baby - Gaveæske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Renleg.dk181,35 kr181,35 krKøb
2Loukrudt191,78 kr191,78 krKøb
3Mammashop.dk191,78 kr191,78 krKøb
4Proshop DK212 kr251 krKøb
5Teknikproffset DK248 kr297 krKøb
6Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
7Kids-world.dk264,95 kr264,95 krKøb
8Pixizoo DK279,95 kr279,95 krKøb
9BabySam DK279,95 kr279,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vulli Sophie Giraf / Giraffen Sophie - Bidedyr Til Baby - Gaveæske

PriceData har fulgt prisen på Vulli Sophie Giraf / Giraffen Sophie - Bidedyr Til Baby - Gaveæske i 153 dage. Laveste pris i perioden er 167,4 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 181,35 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Vulli Sophie Giraf / Giraffen Sophie - Bidedyr Til Baby - Gaveæske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Vulli Sophie Giraf / Giraffen Sophie - Bidedyr Til Baby - Gaveæske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026181,35 kr10,43 kr (5%)
30. maj 2026191,78 kr10,43 kr (6%)
18. maj 2026181,35 kr13,95 kr (8%)
26. apr. 2026167,4 kr44,6 kr (21%)
25. apr. 2026212 kr44,6 kr (27%)
14. feb. 2026167,4 kr24,38 kr (13%)
6. feb. 2026191,78 kr20,22 kr (10%)
3. feb. 2026212 kr44,6 kr (27%)
14. jan. 2026167,4 kr57,6 kr (26%)
13. jan. 2026225 kr57,6 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret