Gå til hovedindhold

Vtech Legetøjstelefon - Gurli Gris Snak & Lær Telefon - Dansk

VtechAktivitetslegetøj til babyerEAN: 5707152005307
Pris fra 155 krtil 249,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 94,95 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Vtech Legetøjstelefon - Gurli Gris Snak & Lær Telefon - Dansk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Leg og lær telefon
155 kr
Til butik
Leg og lær telefon billede

Produktinformation

Gurli Gris ringer til dig på Vtech Gurli Gris Læringstelefon. Besvar opkaldet, snak lidt med Gurli Gris, svar på hendes spørgsmål og hør hende svare med sjove sætninger. Lyt til beskeden på telefonsvareren fra Gustav, Mor Gris og Far Gris ved at trykke på deres billede. Dette læringslegetøj til små børn giver dem mulighed for at udforske grundlæggende matematiske færdigheder som tal, at tælle og lægge sammen gennem fire interaktive spil med Gurli Gris og hendes familie. Se Gurli Gris og hendes familie tale, danse og hoppe i mudrede vandpytter på LCD-skærmen. Desuden kan de små ændre ringetone, lysstyrke og meget mere, fuldstændig som med en rigtig smartphone.

Produktspecifikationer

Mærke: Vtech
Kategori: Legetelefoner & -tablets
EAN: 5707152005307
Varenr.: 866eba34-e522-44ce-bff9-ec5bd2075252
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VTech Gurli Gris Læringstelefon
157 kr
Til butik
VTech Gurli Gris Læringstelefon billede

Produktinformation

Gurli Gris ringer til dig på Vtech Gurli Gris Læringstelefon. Besvar opkaldet, snak lidt med Gurli Gris, svar på hendes spørgsmål og hør hende svare med sjove sætninger. Lyt til beskeden på telfonsvareren fra Gustav, Mor Gris og Far Gris ved at trykke på deres billede. Dette læringslegetøj til små børn giver dem mulighed for at udforske grundlæggende matematiske færdigheder som tal, at tælle og lægge sammen gennem fire interaktive spil med Gurli Gris og hendes familie. Se Gurli Gris og hendes familie tale, danse og hoppe i mudrede vandpytter på LCD-skærmen. Desuden kan de små ændre ringetone, lysstyrke og meget mere, fuldstændig som med en rigtig smartphone. Fra 2 år. Batterier (2xAAA). inkl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VTech
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: 950-523132
EAN: 5707152005307
Varenr.: 3053720
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vtech Peppa Pig lærertelefon DK
161,78 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gurli Gris Telefon Legetøj - Vtech
219,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vtech Legetøjstelefon - Gurli Gris Snak & Lær Telefon - Dansk
248,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Leg og lær telefon
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vtech Legetøjstelefon - Gurli Gris Snak & Lær Telefon - Dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vtech Legetøjstelefon - Gurli Gris Snak & Lær Telefon - Dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BabySam DK155 kr155 krKøb
2Proshop DK157 kr196 krKøb
3CS MEGASTORE DK161,78 kr200,78 krKøb
4Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
5Kids-world.dk248,95 kr248,95 krKøb
6Pixizoo DK249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vtech Legetøjstelefon - Gurli Gris Snak & Lær Telefon - Dansk

PriceData har fulgt prisen på Vtech Legetøjstelefon - Gurli Gris Snak & Lær Telefon - Dansk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 155 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Vtech Legetøjstelefon - Gurli Gris Snak & Lær Telefon - Dansk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Vtech Legetøjstelefon - Gurli Gris Snak & Lær Telefon - Dansk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026155 kr2 kr (1%)
10. maj 2026157 kr8 kr (5%)
25. mar. 2026149 kr3 kr (2%)
23. mar. 2026152 kr9 kr (6%)
22. mar. 2026161 kr3 kr (2%)
21. mar. 2026158 kr15 kr (9%)
2. mar. 2026173 kr8 kr (5%)
18. feb. 2026165 kr1 kr (1%)
14. feb. 2026164 kr1 kr (1%)
3. feb. 2026165 kr19 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret