Gå til hovedindhold

VTech Babymusikbog med børnesange (dansk) (950-166732)

VtechBøgerEAN: 5713646186032
Pris fra 98,6 krtil 245 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 146,4 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VTech Babymusikbog med børnesange (dansk) (950-166732) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98.6 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vtech Baby musikbog med børnesange - DK
98,6 kr
Til butik
Vtech Baby musikbog med børnesange - DK billede

Produktspecifikationer

Mærke: VTech
Kategori: Musik
Farve: 1
Artikel nr.: 950-166732
EAN: 5713646186032
Varenr.: 6706663
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VTech Baby music book with children's songs (DK)
150 kr
Til butik
VTech Baby music book with children's songs (DK) billede

Produktinformation

Med dansk tale. Udforsk klassiske børnerim med Vtech Baby musikbog. Barnet udvikler sine motoriske færdigheder ved at skubbe og dreje de forskellige knapper, mens de let-vendte sider udforskes. Med fem farverige klaver tangenter, der introducerer farver og instrumenter. Skift let mellem legene med valg af læringstilstand, der introducere barnet til alderssvarende ordforråd eller musiktislstand, der afspiller mere end 27 syng-med sange, musik, lydeffekter og sjove sætninger. Fra 12 mdr. Batterier (2xAAA). inkl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VTech
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: 950-166732
EAN: 5713646186032
Varenr.: 2831773
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vtech - Baby Musikbog Med Børnesange - Dansk
209,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Vtech - Musikbog med Børnesange - Dansk
229,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vtech Bog m. Lyd - Dansk - Musikbog Med Børnesange
239,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Musikbog med børnesange
239,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Vtech Baby Musikbog Med Børnesange DK
239,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Musikbog med børnesange
239,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
VTech Babymusikbog med børnesange (dansk) (950-166732)
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VTech Babymusikbog med børnesange (dansk) (950-166732) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VTech Babymusikbog med børnesange (dansk) (950-166732) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK98,6 kr137,6 krKøb
2Proshop DK150 kr189 krKøb
3Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
4Legebyen DK229,95 kr268,95 krKøb
5Kids-world.dk239,95 kr239,95 krKøb
6Pixizoo DK239,95 kr239,95 krKøb
7KÆRE BØRN - Alt til dit barn239,95 kr239,95 krKøb
8BabySam DK239,95 kr239,95 krKøb
9Teknikproffset DK245 kr304 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VTech Babymusikbog med børnesange (dansk) (950-166732)

PriceData har fulgt prisen på VTech Babymusikbog med børnesange (dansk) (950-166732) i 185 dage. Laveste pris i perioden er 98,6 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 98,6 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for VTech Babymusikbog med børnesange (dansk) (950-166732). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for VTech Babymusikbog med børnesange (dansk) (950-166732) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 202698,6 kr23,2 kr (19%)
2. maj 2026121,8 kr12,2 kr (9%)
1. maj 2026134 kr14 kr (9%)
30. apr. 2026148 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026147 kr12 kr (9%)
25. apr. 2026135 kr14 kr (9%)
22. apr. 2026149 kr14 kr (10%)
18. apr. 2026135 kr14 kr (9%)
1. apr. 2026149 kr15 kr (11%)
28. mar. 2026134 kr15 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret