Gå til hovedindhold

Aalberts integrated piping systemsBV VSH XPress FZ press bøjning 18 mm. 45 °. muffe/muffe M-bakke

Pris fra 33 krtil 51,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 18,25 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VSH XPress FZ press bøjning 18 mm. 45 °. muffe/muffe M-bakke og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VSH bøjn. 18 mm. 45gr. mf.mf. - M-bakke XPress FZ press
33 kr
Til butik
VSH bøjn. 18 mm. 45gr. mf.mf. - M-bakke XPress FZ press billede

Produktspecifikationer

Kategori: VSH FZ
Farve: 1
Artikel nr.: 6201712
EAN: 5704748015757
Varenr.: 6605371
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
VSH XPress FZ press bjning, 18 mm, 45, muffe/muffe M-bakke
34,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPress FZ press bøjning 18 mm. 45 °. muffe/muffe M-bakke
39 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VSH XPress FZ press bøjning 18 mm. 45°. muffe/muffe M-bakke
51,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPress FZ press bøjning 18 mm. 45 °. muffe/muffe M-bakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPress FZ press bøjning 18 mm. 45 °. muffe/muffe M-bakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK33 kr72 krKøb
2WATTOO.DK34,75 kr34,75 krKøb
3Elvvs.dk39 kr39 krKøb
4vvsfittings.dk51,25 kr51,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPress FZ press bøjning 18 mm. 45 °. muffe/muffe M-bakke

PriceData har fulgt prisen på VSH XPress FZ press bøjning 18 mm. 45 °. muffe/muffe M-bakke i 151 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for VSH XPress FZ press bøjning 18 mm. 45 °. muffe/muffe M-bakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for VSH XPress FZ press bøjning 18 mm. 45 °. muffe/muffe M-bakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202633 kr1,75 kr (5%)
15. maj 202634,75 kr
9. maj 202635 kr1 kr (3%)
6. maj 202636 kr1 kr (3%)
14. apr. 202635 kr1 kr (3%)
10. apr. 202636 kr3 kr (9%)
6. apr. 202633 kr1 kr (3%)
3. jan. 202634 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret