Gå til hovedindhold

Broen VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Omløber-press

BroenSanitetEAN: 5708537596755
Pris fra 208 krtil 217 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Omløber-press og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Omløber-press
208 kr
Til butik
VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Omløber-press billede

Produktinformation

VSH XPress ventil FZ, Gevind/Press, Lav

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5708537596755
Varenr.: 1596636
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Broen VSH XPress ventil FZ G3/4"oml. x 22 DN20 lav spindel
217 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Omløber-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Omløber-press koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk208 kr208 krKøb
2Proshop DK217 kr256 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Omløber-press

PriceData har fulgt prisen på VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Omløber-press i 176 dage. Laveste pris i perioden er 208 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 208 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Omløber-press. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for VSH XPRESS FZ kuglehane 3/4´´ x 22 mm med håndtag. DN20. Omløber-press de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026208 kr1 kr (0%)
29. maj 2026209 kr1 kr (0%)
27. maj 2026208 kr15 kr (7%)
22. maj 2026223 kr1 kr (0%)
21. maj 2026224 kr1 kr (0%)
15. maj 2026223 kr1 kr (0%)
14. maj 2026224 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026223 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026224 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026223 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret