Gå til hovedindhold

Aalberts integrated piping systemsBV VSH kompressions tee med muffe 22 - 1/2'' - 22 mm

Pris fra 88 krtil 315 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (72% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VSH kompressions tee med muffe 22 - 1/2'' - 22 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH kompressions tee med muffe 22 - 1/2´´ - 22 mm
88 kr
Til butik
VSH kompressions tee med muffe 22 - 1/2´´ - 22 mm billede

Produktinformation

VSH kompressions tee med muffe 22 - ½´´ - 22 mm Vand- og varme- og gasinstallationer

Produktspecifikationer

Mærke: Ibp Conex
Kategori: T-stykker med muffe til Kompression
EAN: 8711985084047
Varenr.: 36690
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VSH kompressions tee med muffe 22 - 1/2'' - 22 mm
132,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tee 22- 1/2 -22 MM M/mf. - Kompressions Fittings
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH kompressions tee med muffe 22 - 1/2'' - 22 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH kompressions tee med muffe 22 - 1/2'' - 22 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk88 kr88 krKøb
2vvsfittings.dk132,5 kr132,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK315 kr354 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH kompressions tee med muffe 22 - 1/2'' - 22 mm

PriceData har fulgt prisen på VSH kompressions tee med muffe 22 - 1/2'' - 22 mm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for VSH kompressions tee med muffe 22 - 1/2'' - 22 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for VSH kompressions tee med muffe 22 - 1/2'' - 22 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202688 kr1 kr (1%)
29. maj 202689 kr1 kr (1%)
27. maj 202688 kr2 kr (2%)
25. maj 202690 kr42,5 kr (32%)
24. maj 2026132,5 kr40,5 kr (44%)
23. maj 202692 kr2 kr (2%)
6. maj 202690 kr42,5 kr (32%)
5. maj 2026132,5 kr42,5 kr (47%)
29. apr. 202690 kr1 kr (1%)
24. apr. 202689 kr226 kr (72%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret