Gå til hovedindhold

Aalberts integrated piping systemsBV VSH kompressions tee med muffe 18 - 3/4'' - 18 mm

Pris fra 99 krtil 342 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 243 kr (71% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 24. mar.

Sammenlign priser på VSH kompressions tee med muffe 18 - 3/4'' - 18 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH kompressions tee med muffe 18 - 3/4´´ - 18 mm
99 kr
Til butik
VSH kompressions tee med muffe 18 - 3/4´´ - 18 mm billede

Produktinformation

VSH kompressions tee med muffe 18 - 3/4´´ - 18 mm Vand- og varme- og gasinstallationer

Produktspecifikationer

Mærke: Ibp Conex
Kategori: T-stykker med muffe til Kompression
EAN: 8711985118377
Varenr.: 36689
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VSH kompressions tee med muffe 18 - 3/4'' - 18 mm
150 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tee 18- 3/4 -18 MM M/mf. - Kompressions Fittings
342 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH kompressions tee med muffe 18 - 3/4'' - 18 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VSH kompressions tee med muffe 18 - 3/4'' - 18 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk99 kr99 krKøb
2vvsfittings.dk150 kr150 krKøb
3CS MEGASTORE DK342 kr381 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VSH kompressions tee med muffe 18 - 3/4'' - 18 mm

PriceData har fulgt prisen på VSH kompressions tee med muffe 18 - 3/4'' - 18 mm i 172 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 420 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for VSH kompressions tee med muffe 18 - 3/4'' - 18 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for VSH kompressions tee med muffe 18 - 3/4'' - 18 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202699 kr9 kr (8%)
28. maj 2026108 kr9 kr (9%)
26. maj 202699 kr5 kr (5%)
25. maj 202694 kr56 kr (37%)
24. maj 2026150 kr56 kr (60%)
6. maj 202694 kr56 kr (37%)
5. maj 2026150 kr56 kr (60%)
24. apr. 202694 kr326 kr (78%)
23. apr. 2026420 kr326 kr (347%)
1. apr. 202694 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret