Gå til hovedindhold

VSH Overg. 3/4 - 20 MM M/np. - Kompressions Fittings

VSHSanitetEAN: 8711985015737
Pris fra 69 krtil 166 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Overg. 3/4 - 20 MM M/np. - Kompressions Fittings og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VSH kompressions overgang 3/4´´ - 20 mm nippel
69 kr
Til butik
VSH kompressions overgang 3/4´´ - 20 mm nippel billede

Produktinformation

VSH kompressions overgang 3/4´´ - 20 mm nippel Vand- og varme- og gasinstallationer

Produktspecifikationer

Kategori: Overgange med nippel til Kompression
EAN: 8711985015737
Varenr.: 220631
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VSH kompressions overgang 3/4'' - 20 mm nippel
71,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overg. 3/4 - 20 MM M/np. - Kompressions Fittings
164 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kompressions overgangsnippel, 20 mm x "
166 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overg. 3/4 - 20 MM M/np. - Kompressions Fittings koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overg. 3/4 - 20 MM M/np. - Kompressions Fittings koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk69 kr69 krKøb
2vvsfittings.dk71,25 kr71,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK164 kr203 krKøb
4WATTOO.DK166 kr166 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overg. 3/4 - 20 MM M/np. - Kompressions Fittings

PriceData har fulgt prisen på Overg. 3/4 - 20 MM M/np. - Kompressions Fittings i 174 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 214 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Overg. 3/4 - 20 MM M/np. - Kompressions Fittings. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Overg. 3/4 - 20 MM M/np. - Kompressions Fittings de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202669 kr2,25 kr (3%)
24. maj 202671,25 kr2,25 kr (3%)
6. maj 202669 kr2,25 kr (3%)
5. maj 202671,25 kr2,25 kr (3%)
24. apr. 202669 kr145 kr (68%)
23. apr. 2026214 kr145 kr (210%)
31. mar. 202669 kr2,25 kr (3%)
28. mar. 202671,25 kr8,75 kr (11%)
27. mar. 202680 kr8,75 kr (12%)
22. mar. 202671,25 kr2,25 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret