Gå til hovedindhold

Roth Vortex cirkulationspumpe 155 BWO-OT, uden termostat, brugsvand

RothEludstyrEAN: 4250025118976
Pris fra 1.664 krtil 2.459 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 795 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.650 kr 30. maj

Sammenlign priser på Vortex cirkulationspumpe 155 BWO-OT, uden termostat, brugsvand og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1664 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cirkulpumpe Vortex 155 BWO-OT ½'' muffe
1.664 kr
Til butik
Cirkulpumpe Vortex 155 BWO-OT ½'' muffe billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Cirkulationspumper
Farve: 1
Artikel nr.: 17380853.004
EAN: 4250025118976
Varenr.: 3710487
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vortex 155 BWO-OT med 1/2´´ muffe
1.727 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Pumpe vortex 155 BWO-OT 1/2" MF
1.765 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vortex cirkulationspumpe 155 BWO-OT, uden termostat, brugsvand
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vortex cirkulationspumpe 155 BWO-OT, uden termostat, brugsvand
2.459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vortex cirkulationspumpe 155 BWO-OT, uden termostat, brugsvand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vortex cirkulationspumpe 155 BWO-OT, uden termostat, brugsvand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.664 kr1.664 krKøb
2Elvvs.dk1.727 kr1.727 krKøb
3Proshop DK1.765 kr1.765 krKøb
4CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb
5BilligVVS DK2.459 kr2.459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vortex cirkulationspumpe 155 BWO-OT, uden termostat, brugsvand

PriceData har fulgt prisen på Vortex cirkulationspumpe 155 BWO-OT, uden termostat, brugsvand i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.650 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.764 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.721 kr.

Den nuværende pris på 1.664 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Vortex cirkulationspumpe 155 BWO-OT, uden termostat, brugsvand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Vortex cirkulationspumpe 155 BWO-OT, uden termostat, brugsvand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.664 kr14 kr (1%)
30. maj 20261.650 kr14 kr (1%)
28. maj 20261.664 kr3 kr (0%)
5. maj 20261.661 kr42 kr (2%)
3. maj 20261.703 kr42 kr (3%)
16. apr. 20261.661 kr9 kr (1%)
15. apr. 20261.652 kr96 kr (5%)
8. apr. 20261.748 kr1 kr (0%)
6. apr. 20261.747 kr1 kr (0%)
8. mar. 20261.748 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret