Gå til hovedindhold

Roth Vortex 155 BWO-Z-MT cirkulationspumpe, med union, brugsvand

RothSanitetEAN: 4250025119126
Pris fra 3.099 krtil 3.451 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 352 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vortex 155 BWO-Z-MT cirkulationspumpe, med union, brugsvand og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3099 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vortex 155 BWO-Z-MT cirkulationspumpe, med union, brugsvand
3.099 kr
Til butik
Vortex 155 BWO-Z-MT cirkulationspumpe, med union, brugsvand billede

Produktinformation

Vortex 155 BWO-Z-MT med unionUrdrift og termostat funktion 45-55 graderLeveres med 1.1/4" unioner hvor rørtilslutningen er valgfri. Indbygget kontraventil og afspærings ventil

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Varme
EAN: 4250025119126
Varenr.: 380864134
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vortex 155 BWO-Z-MT med unioner 1/2´´
3.451 kr
Til butik
Vortex 155 BWO-Z-MT med unioner 1/2´´ billede

Produktinformation

Vortex BWO pumperne er udviklet specielt til cirkulation på brugsvandsinstallationer i enfamiliehuse. Alle vandberørte dele er i messing eller rustfrit stål, hvilket gøre den velegnet til alle typer brugsvandsinstallationer. Den kompakte konstruktion bety...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Grundfos cirkulationspumpe brugsvand
EAN: 4250025119126
Varenr.: 823248

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vortex 155 BWO-Z-MT cirkulationspumpe, med union, brugsvand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vortex 155 BWO-Z-MT cirkulationspumpe, med union, brugsvand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS3.099 kr3.099 krKøb
2Elvvs.dk3.451 kr3.451 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vortex 155 BWO-Z-MT cirkulationspumpe, med union, brugsvand

PriceData har fulgt prisen på Vortex 155 BWO-Z-MT cirkulationspumpe, med union, brugsvand i 162 dage. Laveste pris i perioden er 3.099 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 3.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.312 kr.

Den nuværende pris på 3.099 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Vortex 155 BWO-Z-MT cirkulationspumpe, med union, brugsvand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Vortex 155 BWO-Z-MT cirkulationspumpe, med union, brugsvand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.099 kr300 kr (9%)
28. maj 20263.399 kr102 kr (3%)
25. maj 20263.297 kr102 kr (3%)
24. maj 20263.399 kr101 kr (3%)
23. maj 20263.298 kr1 kr (0%)
20. maj 20263.297 kr1 kr (0%)
19. maj 20263.298 kr1 kr (0%)
12. maj 20263.297 kr1 kr (0%)
6. maj 20263.298 kr98 kr (3%)
5. maj 20263.396 kr98 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret