Gå til hovedindhold

Roth Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand

RothEludstyrEAN: 4250025119010
Pris fra 1.577 krtil 2.225,86 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 648,86 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.549 kr 30. maj

Sammenlign priser på Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1577 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vortex 155 BWO-OT overdel - Vortex 155 BWO-OT overdel
1.577 kr
Til butik
Vortex 155 BWO-OT overdel - Vortex 155 BWO-OT overdel billede

Produktspecifikationer

Mærke: ROTH
Kategori: Tilbehør til pumper
Farve: 1
Artikel nr.: 17380896.130
EAN: 4250025119010
Varenr.: 3710492
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Overdel vortex 155 BWO-OT
1.599 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand
-19%1.699 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand
2.099 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
ROTH Vortex 155 BWO-OT Pumpeoverdel u/Termostat
2.137,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Vortex 155 BWO-OT overdel
2.225,86 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.577 kr1.577 krKøb
2Proshop DK1.599 kr1.599 krKøb
3CompletVVS1.699 kr1.699 krKøb
4BilligVVS DK2.099 kr2.099 krKøb
5VVS.dk2.137,75 kr2.137,75 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.225,86 kr2.225,86 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand

PriceData har fulgt prisen på Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.549 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.631 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.598 kr.

Den nuværende pris på 1.577 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.577 kr28 kr (2%)
30. maj 20261.549 kr28 kr (2%)
28. maj 20261.577 kr12 kr (1%)
27. maj 20261.589 kr10 kr (1%)
11. maj 20261.599 kr2 kr (0%)
6. maj 20261.597 kr2 kr (0%)
5. maj 20261.599 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.597 kr2 kr (0%)
11. apr. 20261.599 kr1 kr (0%)
5. jan. 20261.598 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret