Gå til hovedindhold

Boligcenter Voile Gardin Med Gardiner 2 Dele 175 X 140 Cm Polyester - Sandfarvet / 140 x 245 cm / med øjeringe

BoligcenterVinduesudsmykningEAN: 8721158700865
Pris fra 199 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Voile Gardin Med Gardiner 2 Dele 175 X 140 Cm Polyester - Sandfarvet / 140 x 245 cm / med øjeringe og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gardiner med gardiner 2 stk Sandfarvet 140x175cm Polyester
-41%199 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardiner med gardiner 2 stk Sandfarvet 140x175cm Polyester billede

Produktinformation

Disse moderne linnedlignende voile gardiner giver et fedt touch, designet til at bringe enkelhed og elegance til stuen eller soveværelset. Det gennemsigtige stof spreder blødt lys og skaber en fredfyldt atmosfære, mens det stadig sørger for privatliv. De er et super valg, hvis du vil forbedre din indretning, med et moderne, men tidløst look, der passer ind i enhver stil. Luxuriøse materialer: Lavet af højkvalitets polyester, disse gardiner er super lette og holder godt, selv når de bliver brugt meget. De er også lette at passe på, fordi de kan vaskes i maskine, samtidig med at de holder formen og følelsen. Den glatte, bløde overflade giver et moderne touch til ethvert rum, hvilket gør dem til et smart valg for travle husstande, der ønsker stil og praktisk.Lysfiltrerende stof: Gardinerne lader blødt lys komme ind og diffunderer det, så der skabes en hyggelig atmosfære. Perfekt til rum, hvor du gerne vil have blødt lys, så du sparer energi og oplyser rummet i løbet af dagen. Texturen tilføjer også ekstra dybde til din indretning.Ubesværet manuel betjening: Med håndbetjening kan du nemt åbne eller lukke gardinerne. Det giver dig fuld kontrol over lysniveauerne, samtidig med at det holder tingene enkle. Uden mekaniske dele holder det udseendet rent og stilfuldt i dit moderne hjem.Alsidig placering: Gardinerne er lavet til udvendig montering, hvilket får dine vinduer til at se større ud, samtidig med at de giver fuld dækning, så du får et classy look. De er perfekte, hvis du gerne vil skabe illusionen af større vinduer og håndtere lys og privatliv.Nemme at pleje og vedligeholde: Det er let at holde disse voile gardiner flotte. Du kan smide dem i vaskemaskinen, hvilket sparer tid. Undgå blot blegemiddel og tørretumbling for at forlænge deres levetid, så de forbliver en vigtig del af din boligindretning i mange år fremover. Farve: SandfarvetMateriale: Polyester<...

Produktspecifikationer

Kategori: Gardiner og Tilbehør
Vægt: 1.18g
EAN: 8721158700865
Varenr.: 1705193
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Gardiner med gardiner 2 stk Sandfarvet 140x175cm Polyester
-39%219 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardiner med gardiner 2 stk Sandfarvet 140x175cm Polyester billede

Produktinformation

Disse moderne linnedlignende voile gardiner giver et fedt touch, designet til at bringe enkelhed og elegance til stuen eller soveværelset. Det gennemsigtige stof spreder blødt lys og skaber en fredfyldt atmosfære, mens det stadig sørger for privatliv. De er et super valg, hvis du vil forbedre din indretning, med et moderne, men tidløst look, der passer ind i enhver stil. Luxuriøse materialer: Lavet af højkvalitets polyester, disse gardiner er super lette og holder godt, selv når de bliver brugt meget. De er også lette at passe på, fordi de kan vaskes i maskine, samtidig med at de holder formen og følelsen. Den glatte, bløde overflade giver et moderne touch til ethvert rum, hvilket gør dem til et smart valg for travle husstande, der ønsker stil og praktisk.Lysfiltrerende stof: Gardinerne lader blødt lys komme ind og diffunderer det, så der skabes en hyggelig atmosfære. Perfekt til rum, hvor du gerne vil have blødt lys, så du sparer energi og oplyser rummet i løbet af dagen. Texturen tilføjer også ekstra dybde til din indretning.Ubesværet manuel betjening: Med håndbetjening kan du nemt åbne eller lukke gardinerne. Det giver dig fuld kontrol over lysniveauerne, samtidig med at det holder tingene enkle. Uden mekaniske dele holder det udseendet rent og stilfuldt i dit moderne hjem.Alsidig placering: Gardinerne er lavet til udvendig montering, hvilket får dine vinduer til at se større ud, samtidig med at de giver fuld dækning, så du får et classy look. De er perfekte, hvis du gerne vil skabe illusionen af større vinduer og håndtere lys og privatliv.Nemme at pleje og vedligeholde: Det er let at holde disse voile gardiner flotte. Du kan smide dem i vaskemaskinen, hvilket sparer tid. Undgå blot blegemiddel og tørretumbling for at forlænge deres levetid, så de forbliver en vigtig del af din boligindretning i mange år fremover. Farve: SandfarvetMateriale: PolyesterSamlede dimensioner: 140 x 245 CM (L x B)Vægt: 0.5 kgLet i vægtSlidstærkIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:2xVoilegardinAntal varer: 2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Gardiner og Tilbehør
Størrelse: 140 x 245 cm
Vægt: 1.18g
EAN: 8721158700865
Varenr.: 1705193
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gardiner med gardiner 2 stk Sandfarvet 140x175cm Polyester
-39%219 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gardiner med gardiner 2 stk Sandfarvet 140x175cm Polyester billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Gardiner og Tilbehør
Størrelse: 140 x 245 cm
Vægt: 1.18g
EAN: 8721158700865
Varenr.: 1705193
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Voile Gardin Med Gardiner 2 Dele 175 X 140 Cm Polyester - Sandfarvet / 140 x 245 cm / med øjeringe
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Voile Gardin Med Gardiner 2 Dele 175 X 140 Cm Polyester - Sandfarvet / 140 x 245 cm / med øjeringe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Voile Gardin Med Gardiner 2 Dele 175 X 140 Cm Polyester - Sandfarvet / 140 x 245 cm / med øjeringe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK199 kr199 krKøb
2Livera DK219 kr288 krKøb
3Vivas DK219 kr288 krKøb
4BoligRetning399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Voile Gardin Med Gardiner 2 Dele 175 X 140 Cm Polyester - Sandfarvet / 140 x 245 cm / med øjeringe

PriceData har fulgt prisen på Voile Gardin Med Gardiner 2 Dele 175 X 140 Cm Polyester - Sandfarvet / 140 x 245 cm / med øjeringe i 142 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 230 kr.

Den nuværende pris på 199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Voile Gardin Med Gardiner 2 Dele 175 X 140 Cm Polyester - Sandfarvet / 140 x 245 cm / med øjeringe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Voile Gardin Med Gardiner 2 Dele 175 X 140 Cm Polyester - Sandfarvet / 140 x 245 cm / med øjeringe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026199 kr60 kr (23%)
2. maj 2026259 kr10 kr (4%)
1. maj 2026249 kr10 kr (4%)
4. feb. 2026259 kr50 kr (24%)
2. feb. 2026209 kr50 kr (19%)
1. feb. 2026259 kr50 kr (24%)
31. jan. 2026209 kr50 kr (19%)
29. jan. 2026259 kr50 kr (24%)
28. jan. 2026209 kr9 kr (4%)
22. jan. 2026218 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret