Gå til hovedindhold

EL-Grossisten VM ZINK-O-RINN 0,85 ltr. - lysegrå. Flydende korrosionsbeskyttelsesmiddel

EL-GrossistenAfløbEAN: 3661587611477
Pris fra 268,2 krtil 335 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 66,8 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VM ZINK-O-RINN 0,85 ltr. - lysegrå. Flydende korrosionsbeskyttelsesmiddel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268.2 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
0,85L ZINK-O-RINN FLYDENDE KOR
268,2 kr
Til butik
0,85L ZINK-O-RINN FLYDENDE KOR billede

Produktinformation

VMZINC Zink-O-Rinn er flydende korrossionsbeskyttelsesmiddel til påføring indvendig i zinktagrender for at modstå korrossion fra bitumen. Lysegrå 0,85L

Produktspecifikationer

EAN: 3661587611477
Varenr.: 15842915352911
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc Flydende korrosionsbeskyttelsesmiddel, 0,85 ltr. lysegrå.
325 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM ZINK-O-RINN 0,85 ltr. - lysegrå. Flydende korrosionsbeskyttelsesmiddel
335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM ZINK-O-RINN 0,85 ltr. - lysegrå. Flydende korrosionsbeskyttelsesmiddel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM ZINK-O-RINN 0,85 ltr. - lysegrå. Flydende korrosionsbeskyttelsesmiddel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN268,2 kr268,2 krKøb
2vvsfittings.dk325 kr325 krKøb
3CS MEGASTORE DK335 kr374 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM ZINK-O-RINN 0,85 ltr. - lysegrå. Flydende korrosionsbeskyttelsesmiddel

PriceData har fulgt prisen på VM ZINK-O-RINN 0,85 ltr. - lysegrå. Flydende korrosionsbeskyttelsesmiddel i 177 dage. Laveste pris i perioden er 268,2 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 268,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for VM ZINK-O-RINN 0,85 ltr. - lysegrå. Flydende korrosionsbeskyttelsesmiddel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for VM ZINK-O-RINN 0,85 ltr. - lysegrå. Flydende korrosionsbeskyttelsesmiddel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026268,2 kr53,8 kr (17%)
20. maj 2026322 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026325 kr2,44 kr (1%)
23. apr. 2026327,44 kr2,44 kr (1%)
16. apr. 2026325 kr3 kr (1%)
8. apr. 2026322 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026325 kr2,44 kr (1%)
27. mar. 2026327,44 kr2,44 kr (1%)
25. mar. 2026325 kr5 kr (2%)
17. mar. 2026320 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret