Gå til hovedindhold

VMzinc VM zinc tudstykke 14" - Ø76 x 400 mm. 1/4-rund. ZINC NATUR -Tages ikke retur

VMzincTagrenderEAN: 3661587569143
Pris fra 61 krtil 88 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på VM zinc tudstykke 14" - Ø76 x 400 mm. 1/4-rund. ZINC NATUR -Tages ikke retur og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
VM zinc tudstykke 14" - Ø76 x 400 mm. 1/4-rund. ZINC NATUR -Tages ikke retur
61 kr
Til butik
VM zinc tudstykke 14" - Ø76 x 400 mm. 1/4-rund. ZINC NATUR -Tages ikke retur billede

Produktinformation

VM zinc tudstykke 76 x 400 mm, 1/4, valsblank Tudstykke til kvartrund rende

Produktspecifikationer

Kategori: Zink tagrender
EAN: 3661587569143
Varenr.: 222779
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc tudstykke nr. 13, 400x76 mm, til kvartrund arkitekt tagrende
65 kr
Til butik
VMzinc tudstykke nr. 13, 400x76 mm, til kvartrund arkitekt tagrende billede

Produktinformation

Tudstykke til arkitekt tagrende i blank zink effektiv overgang til nedløbsrørDette tudstykke i blank zink er udviklet til at skabe en tæt og stabil overgang mellem din kvartrunde arkitekt tagrende og nedløbsrør. Det passer perfekt til moderne byggerier,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc natur
Størrelse: 76 mm x 400 mm
EAN: 3661587569143
Varenr.: 276732044
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc tudstykke 400/76 mm. 1/4-rund. Valsblank -Tages ikke retur-
72,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc tudstykke nr. 13, 400x76 mm, til kvartrund arkitekt tagrende
75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM tudstk. 400/76 1/4-rd. - valsblank -Tages ikke retur
88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc tudstykke 14" - Ø76 x 400 mm. 1/4-rund. ZINC NATUR -Tages ikke retur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc tudstykke 14" - Ø76 x 400 mm. 1/4-rund. ZINC NATUR -Tages ikke retur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk61 kr61 krKøb
2LavprisVVS65 kr65 krKøb
3vvsfittings.dk72,5 kr72,5 krKøb
4BilligVVS DK75 kr75 krKøb
5CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM zinc tudstykke 14" - Ø76 x 400 mm. 1/4-rund. ZINC NATUR -Tages ikke retur

PriceData har fulgt prisen på VM zinc tudstykke 14" - Ø76 x 400 mm. 1/4-rund. ZINC NATUR -Tages ikke retur i 167 dage. Laveste pris i perioden er 61 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 71,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for VM zinc tudstykke 14" - Ø76 x 400 mm. 1/4-rund. ZINC NATUR -Tages ikke retur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for VM zinc tudstykke 14" - Ø76 x 400 mm. 1/4-rund. ZINC NATUR -Tages ikke retur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202661 kr4 kr (6%)
28. maj 202665 kr4 kr (7%)
25. maj 202661 kr5,34 kr (8%)
24. maj 202666,34 kr3,34 kr (5%)
23. maj 202663 kr2 kr (3%)
20. maj 202661 kr1 kr (2%)
19. maj 202662 kr1 kr (2%)
9. maj 202661 kr1 kr (2%)
6. maj 202662 kr3 kr (5%)
5. maj 202665 kr3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret