Gå til hovedindhold

VMzinc VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 45°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-

VMzincTagrenderEAN: 3661587567774
Pris fra 121,3 krtil 169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 47,7 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 117,19 kr 10. maj

Sammenlign priser på VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 45°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121.3 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
76 mm VM ZINC knærør indvendig søm 45 grader
121,3 kr
Til butik
76 mm VM ZINC knærør indvendig søm 45 grader billede

Produktinformation

Titanzink er et naturligt og vedligeholdelsesfrit materiale, der patinerer gradvist og bliver smukkere med årerne. Det harmonerer med alle former for byggematerialer, holder længe og giver et elegant helhedsindtryk.Husk at beregne lidt ekstra nedløbsrør t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587567774
Varenr.: 15842924331343
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc knærør, indvendig samling, 45°, Ø76 mm, zink
130 kr
Til butik
VMzinc knærør, indvendig samling, 45°, Ø76 mm, zink billede

Produktinformation

Knærør i blank zink til tagrender og nedløb 45° vinkel, Ø76 mm Dette knærør i blank zink er ideelt til at forbinde tagrender og nedløbsrør, hvor der kræves en 45 graders vinkel. Med en diameter på 76 mm passer det til de fleste standard tagrendesystemer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc
Størrelse: 76 mm
EAN: 3661587567774
Varenr.: 276721040
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM knærør m.mf.76 45° indv. - samling. valsblank -Tages ikke retur
133 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc knærør, indvendig samling, 45°, Ø76 mm, zink
145 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 45°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-
157,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc knærør, indvendig samling, 45°, Ø76 mm, zink
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 45°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 45°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN121,3 kr121,3 krKøb
2LavprisVVS130 kr130 krKøb
3CS MEGASTORE DK133 kr172 krKøb
4BilligVVS DK145 kr145 krKøb
5vvsfittings.dk157,5 kr157,5 krKøb
6CompletVVS169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 45°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 45°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- i 166 dage. Laveste pris i perioden er 117,19 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 121,3 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 45°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 45°. indv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026121,3 kr4,11 kr (4%)
10. maj 2026117,19 kr12,81 kr (10%)
18. apr. 2026130 kr8,3 kr (6%)
17. apr. 2026138,3 kr8,3 kr (6%)
9. mar. 2026130 kr8,3 kr (6%)
8. mar. 2026138,3 kr8,3 kr (6%)
17. feb. 2026130 kr8,3 kr (6%)
10. feb. 2026138,3 kr
5. feb. 2026139 kr16 kr (10%)
4. feb. 2026155 kr16 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret