Gå til hovedindhold

VMzinc VM zinc Knærør med muffe 87 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-

VMzincTagrenderEAN: 3661587567934
Pris fra 168,75 krtil 209 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40,25 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126,16 kr 11. maj

Sammenlign priser på VM zinc Knærør med muffe 87 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc Knærør med muffe 87 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-
168,75 kr
Til butik
VM zinc Knærør med muffe 87 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: VM
Kategori: Knærør
EAN: 3661587567934
Varenr.: 276722550
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM knærør m.mf.87 70° udv. - samling. valsblank -Tages ikke retur
186 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc knærør, udvendig samling, 70°, Ø87 mm, zink
189 kr
Til butik
VMzinc knærør, udvendig samling, 70°, Ø87 mm, zink billede

Produktinformation

Knærør i zink til udvendig samling 87 mm, 70° Dette knærør i blank zink er designet til at skabe en tæt og stabil udvendig samling i nedløbssystemer. Med en diameter på 87 mm og en vinkel på 70 grader passer det til de fleste almindelige tagrendeinstalla...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc natural
Størrelse: 87 mm, 70°
EAN: 3661587567934
Varenr.: 276722550
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc knærør, udvendig samling, 70°, Ø87 mm, zink
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc Knærør med muffe 87 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc Knærør med muffe 87 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk168,75 kr168,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK186 kr225 krKøb
3LavprisVVS189 kr189 krKøb
4BilligVVS DK209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM zinc Knærør med muffe 87 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM zinc Knærør med muffe 87 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- i 181 dage. Laveste pris i perioden er 126,16 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 168,75 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for VM zinc Knærør med muffe 87 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for VM zinc Knærør med muffe 87 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026168,75 kr38,47 kr (30%)
16. maj 2026130,28 kr4,12 kr (3%)
11. maj 2026126,16 kr40,09 kr (24%)
10. maj 2026166,25 kr7,47 kr (5%)
9. maj 2026158,78 kr1,17 kr (1%)
8. maj 2026157,61 kr5,61 kr (4%)
7. maj 2026152 kr14,25 kr (9%)
6. maj 2026166,25 kr8,64 kr (5%)
2. maj 2026157,61 kr5,61 kr (4%)
29. apr. 2026152 kr5,61 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret