Gå til hovedindhold

VMzinc VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-

VMzincTagrenderEAN: 3661587567927
Pris fra 126,5 krtil 163,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 37,25 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 122,54 kr 11. maj

Sammenlign priser på VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126.5 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
76 mm VM ZINC knærør udvendig søm 70 grader
126,5 kr
Til butik
76 mm VM ZINC knærør udvendig søm 70 grader billede

Produktinformation

Titanzink er et naturligt og vedligeholdelsesfrit materiale, der patinerer gradvist og bliver smukkere med årerne. Det harmonerer med alle former for byggematerialer, holder længe og giver et elegant helhedsindtryk.Husk at beregne lidt ekstra nedløbsrør t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3661587567927
Varenr.: 15842921939279
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc knærør, udvendig samling, 70°, Ø76 mm, zink
137 kr
Til butik
VMzinc knærør, udvendig samling, 70°, Ø76 mm, zink billede

Produktinformation

Knærør i zink til udvendig samling 76 mm, 70° Dette knærør i blank zink er designet til at skabe en tæt og stabil udvendig samling i nedløbssystemer. Med en diameter på 76 mm og en vinkel på 70 grader passer det til de fleste almindelige tagrendeinstalla...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: zinc
Størrelse: 76 mm
EAN: 3661587567927
Varenr.: 276722540
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc knærør, udvendig samling, 70°, Ø76 mm, zink
139 kr
Til butik
VMzinc knærør, udvendig samling, 70°, Ø76 mm, zink billede

Produktinformation

VMzinc knærør i blank zink holdbar og tidløs løsning til tagrender Dette knærør i blank zink fra VMzinc er udviklet til at sikre stabile og tætte samlinger i nedløbssystemer. Med en diameter på 76 mm og en vinkel på 70 grader er det ideelt til profession...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tagrender & tag
Farve: zinc
Størrelse: 76 mm
EAN: 3661587567927
Varenr.: 276722540
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM knærør m.mf.76 70° udv. - samling. valsblank -Tages ikke retur
140 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc knærør, udvendig samling, 70°, Ø76 mm, zink
155 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-
163,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN126,5 kr126,5 krKøb
2LavprisVVS137 kr137 krKøb
3CompletVVS139 kr139 krKøb
4CS MEGASTORE DK140 kr179 krKøb
5BilligVVS DK155 kr155 krKøb
6vvsfittings.dk163,75 kr163,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-

PriceData har fulgt prisen på VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- i 168 dage. Laveste pris i perioden er 122,54 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 126,5 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur-. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for VM zinc Knærør med muffe 76 mm. 70°. udv. Samling. Blank zink -Tages ikke retur- de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026126,5 kr3,96 kr (3%)
11. maj 2026122,54 kr14,46 kr (11%)
2. maj 2026137 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026136 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026137 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026136 kr3 kr (2%)
17. apr. 2026139 kr3 kr (2%)
9. mar. 2026136 kr3 kr (2%)
8. mar. 2026139 kr3 kr (2%)
17. feb. 2026136 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret