Gå til hovedindhold

VMzinc VM Nedløbsrør 0,7-76 mm, lgd. A 3 mtr. Kobber - Tages ikke retur -

VMzincAfløbEAN: 3661587342517
Pris fra 845 krtil 1.218 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 373 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 691,53 kr 7. maj

Sammenlign priser på VM Nedløbsrør 0,7-76 mm, lgd. A 3 mtr. Kobber - Tages ikke retur - og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 845 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VMzinc nedløbsrør, Ø76 mm, 3 meter, kobber
845 kr
Til butik
VMzinc nedløbsrør, Ø76 mm, 3 meter, kobber billede

Produktinformation

Kobber nedløbsrør eksklusivt valg med naturlig patina Med dette nedløbsrør i kobber får du en elegant og holdbar løsning til effektiv afledning af regnvand fra taget. Røret har en rund form, en diameter på 76 mm og en længde på 3 meter, hvilket gør det v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag
Farve: copper
Størrelse: Ø76 mm x 3000 mm
EAN: 3661587342517
Varenr.: 276246342
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
VMzinc nedløbsrør, Ø76 mm, 3 meter, kobber
865 kr
Til butik
VMzinc nedløbsrør, Ø76 mm, 3 meter, kobber billede

Produktinformation

Kobber nedløbsrør eksklusiv afvanding og lang holdbarhedMed dette kobber nedløbsrør får du en løsning, der kombinerer funktion og æstetik til dit tagrendesystem. Nedløbsrøret er designet til effektivt at lede regnvandet væk fra taget og fuldende helhedsi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tag & facade
Farve: copper
Størrelse: Ø76 mm x 3000 mm
EAN: 3661587342517
Varenr.: 276246342
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
VMzinc nedløbsrør, Ø76 mm, 3 meter, kobber
889 kr
Til butik
VMzinc nedløbsrør, Ø76 mm, 3 meter, kobber billede

Produktinformation

Kobber nedløbsrør eksklusiv holdbarhed og naturlig patina Med dette kobber nedløbsrør får du en løsning, der kombinerer robust funktionalitet med et udtryk, der kun bliver smukkere med tiden. Røret er designet til effektivt at lede regnvand fra tagrender...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VMzinc
Kategori: Tagrender & tag
Farve: copper
Størrelse: Ø76 mm x 3000 mm
EAN: 3661587342517
Varenr.: 276246342
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VMZINC nedløbsrør 76x0,7mmx3m rund svejst m/mf kobber
928,36 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
VM Nedløbsrør 0,7-76 mm, lgd. A 3 mtr. Kobber - Tages ikke retur -
1.036,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VM kobber nedløbsrør m/muffe - 0,70x76x3000mm
1.218 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Nedløbsrør 0,7-76 mm, lgd. A 3 mtr. Kobber - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad VM Nedløbsrør 0,7-76 mm, lgd. A 3 mtr. Kobber - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS845 kr845 krKøb
2BilligVVS DK865 kr865 krKøb
3CompletVVS889 kr889 krKøb
4EL-GROSSISTEN928,36 kr928,36 krKøb
5vvsfittings.dk1.036,25 kr1.036,25 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.218 kr1.417 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for VM Nedløbsrør 0,7-76 mm, lgd. A 3 mtr. Kobber - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på VM Nedløbsrør 0,7-76 mm, lgd. A 3 mtr. Kobber - Tages ikke retur - i 162 dage. Laveste pris i perioden er 666 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 901,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 761 kr.

Den nuværende pris på 845 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for VM Nedløbsrør 0,7-76 mm, lgd. A 3 mtr. Kobber - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for VM Nedløbsrør 0,7-76 mm, lgd. A 3 mtr. Kobber - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026845 kr20 kr (2%)
1. jun. 2026865 kr20 kr (2%)
27. maj 2026845 kr1 kr (0%)
26. maj 2026846 kr1 kr (0%)
17. maj 2026845 kr1 kr (0%)
16. maj 2026846 kr1 kr (0%)
11. maj 2026845 kr77 kr (10%)
9. maj 2026768 kr76,47 kr (11%)
7. maj 2026691,53 kr76,47 kr (10%)
6. maj 2026768 kr76,47 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret