Gå til hovedindhold

Vittoria Slange Competition Latex 700x25/28c Presta 48mm Rvc - Cykelslange

VittoriaCykelslangerEAN: 8022530009416
Pris fra 97 krtil 117,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 20,95 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Vittoria Slange Competition Latex 700x25/28c Presta 48mm Rvc - Cykelslange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Vittoria Competition Latex Slange 700x25-28c - Presta 48mm
-25%97 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vittoria Competition Latex Slange 700x25-28c - Presta 48mm billede

Produktinformation

Cykelslange i latex fra Vittoria. Størrelsen er 700x25-28c (28") og ventilen er Presta på 48mm.

Produktspecifikationer

Mærke: Vittoria
Kategori: Cykelslanger
EAN: 8022530009416
Varenr.: 1TA00002
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Vittoria Latex Slange 700 x 25-28c med 48mm lang ventil
97 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kamera 28 Vittoria Competition Latex SV 48mm (700x25/28c – 25/28-622)
116 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Vittoria Slange Competition Latex 700x25/28c Presta 48mm Rvc - Cykelslange
-1%117,95 kr
Før 118,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Vittoria Slange Competition Latex 700x25/28c Presta 48mm Rvc - Cykelslange
-1%117,95 kr
Før 118,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vittoria Slange Competition Latex 700x25/28c Presta 48mm Rvc - Cykelslange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vittoria Slange Competition Latex 700x25/28c Presta 48mm Rvc - Cykelslange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk97 kr97 krKøb
2Cykelpartner.dk97 kr97 krKøb
3CS MEGASTORE DK116 kr155 krKøb
4MAXiPRO117,95 kr117,95 krKøb
5Bikepack.dk117,95 kr117,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vittoria Slange Competition Latex 700x25/28c Presta 48mm Rvc - Cykelslange

PriceData har fulgt prisen på Vittoria Slange Competition Latex 700x25/28c Presta 48mm Rvc - Cykelslange i 183 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Vittoria Slange Competition Latex 700x25/28c Presta 48mm Rvc - Cykelslange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Vittoria Slange Competition Latex 700x25/28c Presta 48mm Rvc - Cykelslange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 202697 kr13 kr (12%)
8. maj 2026110 kr13 kr (13%)
18. mar. 202697 kr2 kr (2%)
17. mar. 202699 kr2 kr (2%)
7. mar. 202697 kr7 kr (8%)
6. mar. 202690 kr9 kr (9%)
5. mar. 202699 kr9 kr (10%)
17. feb. 202690 kr9 kr (9%)
10. feb. 202699 kr14 kr (16%)
8. feb. 202685 kr14 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret