Gå til hovedindhold

Actona Vitrineskab Signature Elenya i hvidpigmenteret egefiner med glasdør 190x72x42 cm justerbare hylder skuffer

Pris fra 5.324 krtil 9.247 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.923 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Vitrineskab Signature Elenya i hvidpigmenteret egefiner med glasdør 190x72x42 cm justerbare hylder skuffer og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5324 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
A-Line vitrineskab - Eg/hvidolie
-39%5.324 kr
Før 8.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
A-Line vitrineskab - Eg/hvidolie billede

Produktinformation

A-Line er en enkel og moderne vitrineskab med 1 glaslåge, 2 skuffer og 2 justerbare hylder.Vitrineskabet er udført i eg/finér med en behandling af hvidpigmenteret olie og massive egetræsben.L:72 B:42 H:190 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Vitrineskabe
Vægt: 72.3g
Artikel nr.: 74851
EAN: 5705994982695
Varenr.: 36979
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
A-Line vitrineskab - Eg/hvidolie
-39%5.324 kr
Før 8.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
A-Line vitrineskab - Eg/hvidolie billede

Produktinformation

A-Line er en enkel og moderne vitrineskab med 1 glaslåge, 2 skuffer og 2 justerbare hylder.Vitrineskabet er udført i eg/finér med en behandling af hvidpigmenteret olie og massive egetræsben.L:72 B:42 H:190 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Vitrineskabe
Vægt: 72.3g
Artikel nr.: 74851
EAN: 5705994982695
Varenr.: 30932
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vitrineskab Signature Elenya i hvidpigmenteret egefiner med glasdør 190x72x42 cm justerbare hylder skuffer
8.149 kr
Til butik
Vitrineskab Signature Elenya i hvidpigmenteret egefiner med glasdør 190x72x42 cm justerbare hylder skuffer billede

Produktinformation

Signature Elenya vitrineskabet er en æstetisk tilføjelse til ethvert moderne hjem. Med sit tidløse design i hvidpigmenteret egefiner kombinerer det funktionalitet og skønhed på smukkeste vis. Skabets højde strækker sig over 190 cm og bredden på 72 cm give...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Signature
Kategori: Vitrineskabe
Farve: Hvidpigmenteret
EAN: 5705994982695
Varenr.: 2254071
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Align vitrineskab højde 190 cm, 1 glaslåge, 2 skuffer, eg
9.247 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vitrineskab Signature Elenya i hvidpigmenteret egefiner med glasdør 190x72x42 cm justerbare hylder skuffer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vitrineskab Signature Elenya i hvidpigmenteret egefiner med glasdør 190x72x42 cm justerbare hylder skuffer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK5.324 kr5.324 krKøb
2Biva DK5.324 kr5.324 krKøb
3Likehome.dk8.149 kr8.149 krKøb
4ebuy24 DK9.247 kr9.247 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vitrineskab Signature Elenya i hvidpigmenteret egefiner med glasdør 190x72x42 cm justerbare hylder skuffer

PriceData har fulgt prisen på Vitrineskab Signature Elenya i hvidpigmenteret egefiner med glasdør 190x72x42 cm justerbare hylder skuffer i 183 dage. Laveste pris i perioden er 5.324 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 6.739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.032 kr.

Den nuværende pris på 5.324 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Vitrineskab Signature Elenya i hvidpigmenteret egefiner med glasdør 190x72x42 cm justerbare hylder skuffer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Vitrineskab Signature Elenya i hvidpigmenteret egefiner med glasdør 190x72x42 cm justerbare hylder skuffer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jan. 20265.324 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret