Gå til hovedindhold

Actona Vitrineskab Signature Alira i sort ask melamin 185,6x77x35 cm

Pris fra 1.994 krtil 4.018 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.024 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Vitrineskab Signature Alira i sort ask melamin 185,6x77x35 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1994 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Seaford vitrine sort metal
-41%1.994 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Seaford vitrine sort  metal billede

Produktinformation

Seaford vitrine metal pulverlakeret ru, mat sort, glaslåger 2 stk 4 hylder, melamin ask sort L:77 B:35 H:185,6 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Vitrineskabe
Vægt: 56.5g
Artikel nr.: H000020746
EAN: 5713941155030
Varenr.: 36980
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Seaford vitrine sort metal
-41%1.994 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
SEAFORD VITRINE SORT H185CM
2.449 kr
Til butik
SEAFORD VITRINE SORT H185CM billede

Produktinformation

Seaford vitrineskabet er i et lækkert industrielt look. Vitrinen er i sortlakeret metal med glas i sider og i låger. Hylderne er i sort aske melamin. Vitrinen står på høje ben, for at give den et lettere udtryk. Brug f.eks. vitrinen til at udstille nogl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Actona
Kategori: Buffets & Sideboards
EAN: 5713941155030
Varenr.: 242189
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vitrineskab Signature Alira i sort ask melamin 185,6x77x35 cm
2.999 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Sea vitrineskab A, 2 glaslåger og 4 hylder sort
4.018 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vitrineskab Signature Alira i sort ask melamin 185,6x77x35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vitrineskab Signature Alira i sort ask melamin 185,6x77x35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK1.994 kr1.994 krKøb
2Biva DK1.994 kr1.994 krKøb
3SELTA2.449 kr2.449 krKøb
4Likehome.dk2.999 kr2.999 krKøb
5ebuy24 DK4.018 kr4.367 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vitrineskab Signature Alira i sort ask melamin 185,6x77x35 cm

PriceData har fulgt prisen på Vitrineskab Signature Alira i sort ask melamin 185,6x77x35 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.994 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 2.398 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.196 kr.

Den nuværende pris på 1.994 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Vitrineskab Signature Alira i sort ask melamin 185,6x77x35 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Vitrineskab Signature Alira i sort ask melamin 185,6x77x35 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jan. 20261.994 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret