Gå til hovedindhold

Vita Loftlampe Ø40 White By Rydéns - Stue - Stof / tekstil - Rund

By RydénsLoftslampebeslagEAN: 7391741011343
Pris fra 687 krtil 1.200 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 513 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vita Loftlampe Ø40 White By Rydéns - Stue - Stof / tekstil - Rund og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 687 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rydéns Vita loftlampe, Ø40 cm
687 kr
Til butik
By Rydéns Vita loftlampe, Ø40 cm billede

Produktinformation

By Rydéns loftlampe i linned - tidløs lampe til dit hjem Skab en stemningsfuld atmosfære med Vita-loftlampeen fra By Rydéns. Med sit elegante design i hvidt linned og en diameter på 40 cm passer den perfekt til både moderne og klassisk indretning. Fores...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: 40 cm
EAN: 7391741011343
Varenr.: 6242115100
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vita Loftlampe Ø40 White By Rydéns - Stue - Stof / tekstil - Rund
-38%713 kr
Før 1.145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vita Loftlampe Ø40 White By Rydéns - Stue - Stof / tekstil - Rund billede

Produktinformation

Vita Loftlampe Ø40 White fra By Rydéns er den perfekte tilføjelse til dit hjem, hvis du søger en loftlampe, der kombinerer elegance og funktionalitet. Med en diameter på 40 cm og en højde på 19,5 cm, skaber denne lampe en imponerende tilstedeværelse i ethvert rum. Det hvide stofmateriale i linned giver en tidløs og sofistikeret følelse, der let integreres i de fleste indretningsstile. Denne loftlampe er udstyret med tre E27 fatninger, hvilket giver dig mulighed for at vælge den belysning, der passer bedst til dit rum. Installationen er enkel og hurtig takket være den praktiske krogmontering, så du kan nyde din nye belysning uden besvær. Vita Loftlampe Ø40 White er ideel til at forny dit hjem og skabe en varm og indbydende atmosfære. Giv dit rum et strejf af elegance og lys op med stil.

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Loftlamper
Materiale: Stof / tekstil
Artikel nr.: 4202310-5000
EAN: 7391741011343
Varenr.: 10038322
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Rydéns Vita plafond Ø40 cm Hvid
-35%742,09 kr
Før 1.145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
By Rydéns Plafond Vita Ø 40 cm vit By Rydéns
-22%779 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rydéns Vita loftlampe, Ø40 cm
779 kr
Til butik
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
by Rydéns, Vita Loftlampe Ø40cm Hvid
1.200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vita Loftlampe Ø40 White By Rydéns - Stue - Stof / tekstil - Rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vita Loftlampe Ø40 White By Rydéns - Stue - Stof / tekstil - Rund koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk687 kr687 krKøb
2Lampemesteren DK713 kr713 krKøb
3KitchenTime DK742,09 kr742,09 krKøb
4Teknikproffset DK779 kr838 krKøb
5Greenline779 kr779 krKøb
6Hulténs DK1.200 kr1.275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vita Loftlampe Ø40 White By Rydéns - Stue - Stof / tekstil - Rund

PriceData har fulgt prisen på Vita Loftlampe Ø40 White By Rydéns - Stue - Stof / tekstil - Rund i 171 dage. Laveste pris i perioden er 687 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 855 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 757 kr.

Den nuværende pris på 687 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Vita Loftlampe Ø40 White By Rydéns - Stue - Stof / tekstil - Rund. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Vita Loftlampe Ø40 White By Rydéns - Stue - Stof / tekstil - Rund de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026687 kr31 kr (4%)
20. feb. 2026718 kr36 kr (5%)
18. feb. 2026754 kr36 kr (5%)
17. feb. 2026718 kr36 kr (5%)
15. feb. 2026754 kr36 kr (5%)
12. feb. 2026718 kr41 kr (5%)
7. jan. 2026759 kr5 kr (1%)
6. jan. 2026754 kr101 kr (12%)
5. jan. 2026855 kr101 kr (13%)
28. dec. 2025754 kr101 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret