Gå til hovedindhold

House Nordic Vita Hjørnebord - Hjørnebord, 1 Skuffe, Sort, Sort Stel 40X40X55 Cm

House NordicNatbordeEAN: 5713917023165
Pris fra 535 krtil 689 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 493,05 kr 1. maj

Sammenlign priser på Vita Hjørnebord - Hjørnebord, 1 Skuffe, Sort, Sort Stel 40X40X55 Cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 535 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vita natbord 1 skuffe sort
535 kr
Til butik
Vita natbord 1 skuffe sort billede

Produktinformation

Vita natbord 1 skuffe sort er en Sengeborde i Sort farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Vita natbord 1 skuffe sort. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Sengeborde
Materiale: MDF
Størrelse: 40 cm x 55 cm
Vægt: 8g
Artikel nr.: 46-2101610
EAN: 5713917023165
Varenr.: 46-2101610
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Vita Hjørnebord - Hjørnebord, 1 Skuffe, Sort, Sort Stel 40X40X55 Cm
549 kr
Til butik
Vita Hjørnebord - Hjørnebord, 1 Skuffe, Sort, Sort Stel 40X40X55 Cm billede

Produktinformation

Vita Hjørnebord - Hjørnebord, 1 skuffe, sort med sort stel 40x40x55 cm Vita Hjørnebord - Hjørnebord, 1 skuffe, sort med sort stel 40x40x55 cm Stål, MDF Oplev den ultimative kombination af stil og funktionalitet med Vita Hjørnebordet. Dette elegante hjørn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Populære produkter,Hjørnebord,Alle produkter
Farve: Sort
Størrelse: L:40cm B:40cm H:55cm
EAN: 5713917023165
Varenr.: 8423525875989
Gå til Lammeuld.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vita Sengebord - Sengebord med 1 skuffe, sort med sort skuffe
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vita Hjørnebord - Hjørnebord, 1 Skuffe, Sort, Sort Stel 40X40X55 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vita Hjørnebord - Hjørnebord, 1 Skuffe, Sort, Sort Stel 40X40X55 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1ebuy24 DK535 kr584 krKøb
2Billige Bolig Møbler549 kr549 krKøb
3Lammeuld.dk689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vita Hjørnebord - Hjørnebord, 1 Skuffe, Sort, Sort Stel 40X40X55 Cm

PriceData har fulgt prisen på Vita Hjørnebord - Hjørnebord, 1 Skuffe, Sort, Sort Stel 40X40X55 Cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 493,05 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 535 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 526 kr.

Den nuværende pris på 535 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Vita Hjørnebord - Hjørnebord, 1 Skuffe, Sort, Sort Stel 40X40X55 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Vita Hjørnebord - Hjørnebord, 1 Skuffe, Sort, Sort Stel 40X40X55 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026535 kr16 kr (3%)
26. maj 2026519 kr16 kr (3%)
24. maj 2026535 kr16 kr (3%)
16. maj 2026519 kr25,95 kr (5%)
1. maj 2026493,05 kr25,95 kr (5%)
29. apr. 2026519 kr16 kr (3%)
28. apr. 2026535 kr16 kr (3%)
6. apr. 2026519 kr16 kr (3%)
5. apr. 2026535 kr16 kr (3%)
22. mar. 2026519 kr16 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret