Gå til hovedindhold

Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 43 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager

VismoSkoEAN: 0667253005666
Pris fra 1.614 krtil 2.125 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 511 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.534 kr 9. maj

Sammenlign priser på Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 43 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1614 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikker sandal ES50B S1PS BOA ESD sort 43
1.614 kr
Til butik
Sikker sandal ES50B S1PS BOA ESD sort 43 billede

Produktspecifikationer

Mærke: vismo
Kategori: Fodtøj
Farve: 1
Artikel nr.: 10410769
EAN: 0667253005666
Varenr.: 25062047
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sikkerhedssandal es50b s1 s.43
1.765 kr
Til butik
Sikkerhedssandal es50b s1 s.43 billede

Produktinformation

Denne sikkerhedssandal fra Vismo er en del af deres ETPU serie. Det betyder, at du får en blød og let sandal grundet den gennemgående ETPU mellemsål. Dette sikrer dig en høj rebound effekt, hvilket gør at du stadig føler dig frisk når du har fri fra arbej...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vismo
Kategori: sikkerhedssko
Farve: sort
EAN: 0667253005666
Varenr.: 1497616961
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 43 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager
2.125 kr
Til butik
Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 43 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vismo
Kategori: Fodtøj
EAN: 0667253005666
Varenr.: 48396242977105

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 43 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 43 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.614 kr1.614 krKøb
2MaintainIt1.765 kr1.765 krKøb
3Sikkerhedsgiganten2.125 kr2.125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 43 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 43 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.272,99 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 1.638 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.478 kr.

Den nuværende pris på 1.614 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 43 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 43 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.614 kr62 kr (4%)
12. maj 20261.552 kr18 kr (1%)
9. maj 20261.534 kr6 kr (0%)
1. maj 20261.540 kr93,14 kr (6%)
22. apr. 20261.633,14 kr
14. apr. 20261.633 kr
21. mar. 20261.633,14 kr4,86 kr (0%)
20. mar. 20261.638 kr4,86 kr (0%)
17. mar. 20261.633,14 kr4,86 kr (0%)
16. mar. 20261.638 kr4,86 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret