Gå til hovedindhold

Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager

VismoSkoEAN: 0667253005659
Pris fra 1.353 krtil 2.125 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 772 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1353 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikker sandal ES50B S1PS BOA ESD sort 42
1.353 kr
Til butik
Sikker sandal ES50B S1PS BOA ESD sort 42 billede

Produktspecifikationer

Mærke: vismo
Kategori: Fodtøj
Farve: 1
Artikel nr.: ES50B-42
EAN: 0667253005659
Varenr.: 25453360
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sikkerhedssandal es50b s1 s.42
1.536,25 kr
Til butik
Sikkerhedssandal es50b s1 s.42 billede

Produktinformation

Denne sikkerhedssandal fra Vismo er en del af deres ETPU serie. Det betyder, at du får en blød og let sandal grundet den gennemgående ETPU mellemsål. Dette sikrer dig en høj rebound effekt, hvilket gør at du stadig føler dig frisk når du har fri fra arbej...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vismo
Kategori: sikkerhedssko
Farve: sort
EAN: 0667253005659
Varenr.: 1497616960
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager
2.125 kr
Til butik
Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vismo
Kategori: Fodtøj
EAN: 0667253005659
Varenr.: 48396242944337

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.353 kr1.353 krKøb
2MaintainIt1.536,25 kr1.536,25 krKøb
3Sikkerhedsgiganten2.125 kr2.125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.344 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 2.125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.555 kr.

Den nuværende pris på 1.353 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Vismo Sikkerhedssandal - Model ES50B - 42 | Fodtøj | DISCOUNT | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.353 kr74,14 kr (5%)
9. maj 20261.427,14 kr82,86 kr (5%)
2. maj 20261.510 kr146 kr (9%)
1. maj 20261.656 kr469 kr (22%)
16. feb. 20262.125 kr656 kr (45%)
6. dec. 20251.469 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret