Gå til hovedindhold

JO Safety Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387114161
Pris fra 261,25 krtil 275 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 13,75 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 261.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte
261,25 kr
Til butik
Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte billede

Produktinformation

Vinkelskilt Hjertestarter Dette efterlysende vinkelskilt med symbol for "Hjertestarter" markerer tydeligt placeringen af en hjertestarter, hvilket er kritisk i nødsituationer. Skiltet sikrer synlighed selv i mørke, hvilket giver medarbejdere mulighed for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387114161
Varenr.: 47334379454801
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Vinkelskilt Hjertestarter Efterlysende plast 150 x 150 mm 131033PRMM
275 kr
Til butik
Vinkelskilt Hjertestarter Efterlysende plast 150 x 150 mm 131033PRMM billede

Produktinformation

Selvlysende skilte der markerer placeringen af nødudgange eller hjertestartere, er utrolig vigtige. For uden dem, kan det få fatale konsekvenser for medarbejderne i virksomheden.Dette selvlysende skilt viser tydeligt, hvor virksomhedens hjertestarter er p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Grøn
Størrelse: 150 mm x 150 mm
EAN: 5708387114161
Varenr.: 131033PRMM

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten261,25 kr261,25 krKøb
2JO Safety DK275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte

PriceData har fulgt prisen på Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte i 164 dage. Laveste pris i perioden er 261,25 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 266 kr.

Den nuværende pris på 261,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende plast / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026261,25 kr13,75 kr (5%)
24. maj 2026275 kr13,75 kr (5%)
21. maj 2026261,25 kr13,75 kr (5%)
20. maj 2026275 kr13,75 kr (5%)
23. dec. 2025261,25 kr
22. dec. 2025261,3 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret