Gå til hovedindhold

JO Safety Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387032106
Pris fra 380 krtil 400 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 380 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte
380 kr
Til butik
Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte billede

Produktinformation

Vinkelskilt Hjertestarter Dette efterlysende vinkelskilt med symbol for "Hjertestarter" markerer tydeligt placeringen af en hjertestarter, hvilket er kritisk i nødsituationer. Skiltet sikrer synlighed selv i mørke, hvilket giver medarbejdere mulighed for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387032106
Varenr.: 47334379422033
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hjertestarter, vinkelskilte - Efterlysende alu. - 150 x 150 mm
400 kr
Til butik
Hjertestarter, vinkelskilte - Efterlysende alu. - 150 x 150 mm billede

Produktinformation

Selvlysende skilte der markerer placeringen af nødudgange eller hjertestartere, er utrolig vigtige. For uden dem, kan det få fatale konsekvenser for medarbejderne i virksomheden.Dette selvlysende skilt viser tydeligt, hvor virksomhedens hjertestarter er p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Grøn
Størrelse: 150 mm x 150 mm
EAN: 5708387032106
Varenr.: 131033PAMM

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten380 kr380 krKøb
2JO Safety DK400 kr400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte

PriceData har fulgt prisen på Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte i 87 dage. Laveste pris i perioden er 380 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 400 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 388 kr.

Den nuværende pris på 380 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Vinkelskilt Hjertestarter - Efterlysende Alu / 150 x 150 mm | Skilte | Skilt | Vinkelskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026380 kr20 kr (5%)
24. maj 2026400 kr20 kr (5%)
21. maj 2026380 kr20 kr (5%)
20. maj 2026400 kr20 kr (5%)
9. mar. 2026380 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret