Gå til hovedindhold

+GF+ Vinkel 90° 40mm x 11/4 nippel - iJOINT PN16. PP-EPDM

+GF+SanitetEAN: 8025351227465
Pris fra 54 krtil 63 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vinkel 90° 40mm x 11/4 nippel - iJOINT PN16. PP-EPDM og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vinkel 90 ° 40mm x 11/4 nippel iJOINT PN16. PP-NBR
54 kr
Til butik
Vinkel 90 ° 40mm x 11/4 nippel iJOINT PN16. PP-NBR billede

Produktinformation

Vinkel 90 ° 40mmx1,1/4 PP/NBR +GF+ iJOINT np t/PErør

Produktspecifikationer

Kategori: Vinkler med nippel til Plast Kompression
EAN: 8025351227465
Varenr.: 675734
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinkel 90° 40mm x 11/4 nippel - iJOINT PN16. PP-EPDM
63 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT vinkel muffe/nippel 40 mm x 1 1/4"
63 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkel 90° 40mm x 11/4 nippel - iJOINT PN16. PP-EPDM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vinkel 90° 40mm x 11/4 nippel - iJOINT PN16. PP-EPDM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk54 kr54 krKøb
2CS MEGASTORE DK63 kr102 krKøb
3Proshop DK63 kr102 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vinkel 90° 40mm x 11/4 nippel - iJOINT PN16. PP-EPDM

PriceData har fulgt prisen på Vinkel 90° 40mm x 11/4 nippel - iJOINT PN16. PP-EPDM i 173 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Vinkel 90° 40mm x 11/4 nippel - iJOINT PN16. PP-EPDM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Vinkel 90° 40mm x 11/4 nippel - iJOINT PN16. PP-EPDM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202654 kr2 kr (4%)
25. maj 202656 kr8 kr (13%)
24. maj 202664 kr8 kr (14%)
8. maj 202656 kr2 kr (4%)
6. maj 202654 kr9 kr (14%)
5. maj 202663 kr9 kr (17%)
24. apr. 202654 kr3 kr (5%)
23. apr. 202657 kr3 kr (6%)
24. mar. 202654 kr3 kr (5%)
23. mar. 202657 kr3 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret