Gå til hovedindhold

Villeroy & Boch Villeroy & boch 8l28 komplet bundventil med duo-trykknap

Villeroy & BochSanitetEAN: 4051202568047
Pris fra 277 krtil 297 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Villeroy & Boch Villeroy & boch 8l28 komplet bundventil med duo-trykknap og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 277 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
V&B bundventil med trykknap hvid/forkromet
277 kr
Til butik
V&B bundventil med trykknap hvid/forkromet billede

Produktinformation

V&B komplet bundventil inklusiv duo trykknap

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 3
EAN: 4051202568047
Varenr.: 2453160
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch Villeroy & boch 8l28 komplet bundventil med duo-trykknap
287 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
V&B 8L28 komplet bundventil med duo-trykknap
296 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bundventil med duo-trykknap, V&B 8L28, komplet
297 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Villeroy & Boch Villeroy & boch 8l28 komplet bundventil med duo-trykknap koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Villeroy & Boch Villeroy & boch 8l28 komplet bundventil med duo-trykknap koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk277 kr277 krKøb
2Proshop DK287 kr326 krKøb
3CS MEGASTORE DK296 kr335 krKøb
4WATTOO.DK297 kr297 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Villeroy & Boch Villeroy & boch 8l28 komplet bundventil med duo-trykknap

PriceData har fulgt prisen på Villeroy & Boch Villeroy & boch 8l28 komplet bundventil med duo-trykknap i 52 dage. Laveste pris i perioden er 277 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 297 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 277 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Villeroy & Boch Villeroy & boch 8l28 komplet bundventil med duo-trykknap. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Villeroy & Boch Villeroy & boch 8l28 komplet bundventil med duo-trykknap de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026277 kr1 kr (0%)
29. maj 2026278 kr1 kr (0%)
27. maj 2026277 kr19 kr (6%)
12. maj 2026296 kr1 kr (0%)
7. maj 2026297 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026296 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026297 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret