Gå til hovedindhold

Villeroy & Boch Omnia Architectura toiletsæde, soft close, quick release - Hvid

Villeroy & BochSanitetEAN: 4047289915324
Pris fra 663 krtil 1.665 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.002 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Villeroy & Boch Omnia Architectura toiletsæde, soft close, quick release - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 663 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch 98M9C101, Hvid, Duroplast, 2,62 kg
663 kr
Til butik
Villeroy & Boch 98M9C101, Hvid, Duroplast, 2,62 kg billede

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletsæder
Farve: 1
Artikel nr.: 98M9C101
EAN: 4047289915324
Varenr.: 3216475
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch V&b architectura sæde soft close quick release hvid
663 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch Omnia Architectura toiletsæde, soft close, quick release - Hvid
681 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch Architectura toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch Architectura toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
-10%1.538 kr
Før 1.705 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Villeroy & Boch Architectura toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.665 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Villeroy & Boch Omnia Architectura toiletsæde, soft close, quick release - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Villeroy & Boch Omnia Architectura toiletsæde, soft close, quick release - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK663 kr702 krKøb
2Proshop DK663 kr702 krKøb
3Elvvs.dk681 kr681 krKøb
4CompletVVS1.399 kr1.399 krKøb
5BilligVVS DK1.538 kr1.538 krKøb
6LavprisVVS1.665 kr1.665 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Villeroy & Boch Omnia Architectura toiletsæde, soft close, quick release - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Villeroy & Boch Omnia Architectura toiletsæde, soft close, quick release - Hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 663 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 682 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 674 kr.

Den nuværende pris på 663 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Villeroy & Boch Omnia Architectura toiletsæde, soft close, quick release - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Villeroy & Boch Omnia Architectura toiletsæde, soft close, quick release - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026663 kr1 kr (0%)
12. maj 2026664 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026663 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026664 kr10 kr (1%)
10. apr. 2026674 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026675 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026674 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026675 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026674 kr8 kr (1%)
23. mar. 2026682 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret