Gå til hovedindhold

Vileda Vileda Universal husholdningshandske S 8410435841000 Modsvarer: N/A

ViledaRengøringsmidlerEAN: 8410435841000
Pris fra 15 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (85% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Vileda Vileda Universal husholdningshandske S 8410435841000 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rekawice Vileda Universal S
15 kr
Til butik
Rekawice Vileda Universal S billede

Produktspecifikationer

Mærke: Freudenberg
Artikel nr.: 166564
EAN: 8410435841000
Varenr.: 1000558838
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vileda Universal "S" Gloves
16 kr
Til butik
Vileda Universal "S" Gloves billede

Produktinformation

Vileda Universal husholdningshandsker med bomuldsfor for ekstra komfort. Disse handsker beskytter dine hænder i de daglige rengøringsopgaver i hjemmet. En universalhandske, der er holder dine hænder tørre imens bomuldsforet holder dine hænder fri for håndsved. En tyndere handske, der er fremragende til husholdningsopgaver, der kræver god fingerspidsfornemmelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Vileda
Kategori: Rengoering
Artikel nr.: 166564
EAN: 8410435841000
Varenr.: 3174770
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Vileda Vileda Universal husholdningshandske S 8410435841000 Modsvarer: N/A
25 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rengøringshandsker Vileda Universal - str. S
-11%79 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rengøringshandsker Vileda Universal - str. S
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda Vileda Universal husholdningshandske S 8410435841000 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda Vileda Universal husholdningshandske S 8410435841000 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK15 kr15 krKøb
2Proshop DK16 kr55 krKøb
3InkClub DK25 kr25 krKøb
4Boligcenter DK79 kr79 krKøb
5Vivas DK99 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vileda Vileda Universal husholdningshandske S 8410435841000 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Vileda Vileda Universal husholdningshandske S 8410435841000 Modsvarer: N/A i 173 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Vileda Vileda Universal husholdningshandske S 8410435841000 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Vileda Vileda Universal husholdningshandske S 8410435841000 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202615 kr2 kr (12%)
8. maj 202617 kr1 kr (6%)
6. maj 202616 kr1 kr (7%)
20. apr. 202615 kr2 kr (15%)
19. apr. 202613 kr4 kr (24%)
18. apr. 202617 kr4 kr (31%)
18. mar. 202613 kr1 kr (7%)
13. mar. 202614 kr3 kr (18%)
12. mar. 202617 kr4 kr (19%)
10. mar. 202621 kr4 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret