Gå til hovedindhold

Vileda Vileda Dermo Plus husholdningshandske M 4023103083813 Modsvarer: N/A

ViledaRengøringsmidlerEAN: 4003790006654
Pris fra 20 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (80% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vileda Vileda Dermo Plus husholdningshandske M 4023103083813 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rekawice Vileda Dermo Plus M
20 kr
Til butik
Rekawice Vileda Dermo Plus M billede

Produktspecifikationer

Mærke: Freudenberg
Artikel nr.: 177720
EAN: 4003790006654
Varenr.: 1003399288
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Vileda Vileda Dermo Plus husholdningshandske M 4023103083813 Modsvarer: N/A
35 kr
Til butik
Vileda Vileda Dermo Plus husholdningshandske M 4023103083813 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Vileda® husholdningshandsker og engangshandsker beskytter den følsomme hud på hænderne, når du udfører forskellige huslige gøremål. Dermo Plus husholdningshandsker er lavet i Nitril med blød indvendig tekstilbelægning. Ingen risiko for latex-allergi. Ekstra modstandsdygtige overfor kemikalier.

Produktspecifikationer

Mærke: Vileda
Kategori: Øvrige rengøringstilbehør,Opvask,Rengøringshandsker,Opvask
EAN: 4003790006654
Varenr.: 4023103083813
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vileda Gummihandske Dermo Plus Grøn str. M
39,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rengøringshandsker Vileda Dermo Plus M - grøn, bomuld/ nitril
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rengøringshandsker Vileda Dermo Plus M - grøn, bomuld/ nitril
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda Vileda Dermo Plus husholdningshandske M 4023103083813 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vileda Vileda Dermo Plus husholdningshandske M 4023103083813 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK20 kr20 krKøb
2InkClub DK35 kr35 krKøb
3Homeshop DK39,95 kr39,95 krKøb
4Boligcenter DK79 kr79 krKøb
5Vivas DK99 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vileda Vileda Dermo Plus husholdningshandske M 4023103083813 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Vileda Vileda Dermo Plus husholdningshandske M 4023103083813 Modsvarer: N/A i 168 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Vileda Vileda Dermo Plus husholdningshandske M 4023103083813 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Vileda Vileda Dermo Plus husholdningshandske M 4023103083813 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202620 kr3 kr (13%)
2. maj 202623 kr3 kr (15%)
30. apr. 202620 kr3 kr (13%)
16. apr. 202623 kr3 kr (15%)
9. apr. 202620 kr3 kr (13%)
3. apr. 202623 kr3 kr (15%)
29. mar. 202620 kr14,95 kr (43%)
16. mar. 202634,95 kr7,95 kr (29%)
24. feb. 202627 kr8 kr (23%)
12. feb. 202635 kr7 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret