Gå til hovedindhold

Viktor & Rolf - Flowerbomb Gaveæske - 100 ml og 20 ml - Edp

Viktor & RolfGaveæskerEAN: 3660732524129
Pris fra 895 krtil 1.108 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 213 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 622 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Viktor & Rolf - Flowerbomb Gaveæske - 100 ml og 20 ml - Edp og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 895 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Viktor & Rolf - Flowerbomb Gaveæske - 100 ml og 20 ml - Edp
-36%895 kr
Før 1.395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Viktor & Rolf - Flowerbomb Gaveæske - 100 ml og 20 ml - Edp billede

Produktinformation

Viktor & Rolf Flowerbomb Eau de Parfum Gaveæske

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume Gaveæsker Kvinder
Farve: Lyserød (Pink)
EAN: 3660732524129
Varenr.: 3660732524129
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Viktor & Rolf Flowerbomb Travel Set EDP 100 ml
895 kr
Til butik
Viktor & Rolf Flowerbomb Travel Set EDP 100 ml billede

Produktinformation

⭐ Rejsesæt i håndtaskeformat · Ikonisk, varm blomsterduft · Eau de Parfum med lang holdbarhed Skabt til livet på farten: Dette rejsesæt samler den elskede Flowerbomb Eau de Parfum i praktiske formater, så du nemt kan tage din signaturduft med overalt. Duften åbner strålende og let, folder sig ud i et rigt blomsterhjerte og efterlader en sensuel, varm base – en moderne, feminin komposition, der gør indtryk uden at blive tung. Fordele Ideel til håndtaske, rejser og touch-ups i løbet af dagen. Eau de Parfum-koncentration for dybde og langvarig duftoplevelse. Balancerer friskhed og varme – velegnet til både dag- og aftenbrug. Gennemført, blomsterrig signatur med sofistikeret sødme. Duftnoter Top: Sprudlende bergamot og delikat te Hjerte: Jasmin sambac, fresia, orkidé og roser Bund: Cremet vanilje og varm patchouli Sådan bruger du produktet Spray let på pulspunkter som håndled, hals og bag ørerne. Undgå at gnide håndleddene sammen – lad duften sætte sig på huden. Forstærk holdbarheden ved at påføre på let fugtet hud eller oven på en uparfumeret creme. Opfrisk i løbet af dagen med den kompakte flakon for at bevare intensiteten. Resultat En strålende blomsterbouquet med blød, omsluttende varme, der efterlader et mindeværdigt duftspor. Praktisk, elegant og klar til at ledsage dig fra morgenmøder til aftenens begivenheder.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 3660732524129
EAN: 3660732524129
Varenr.: 3660732524129
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viktor & Rolf Flowerbomb W SET
1.108 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viktor & Rolf - Flowerbomb Gaveæske - 100 ml og 20 ml - Edp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Viktor & Rolf - Flowerbomb Gaveæske - 100 ml og 20 ml - Edp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk895 kr895 krKøb
2Beautycos DK895 kr895 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.108 kr1.147 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Viktor & Rolf - Flowerbomb Gaveæske - 100 ml og 20 ml - Edp

PriceData har fulgt prisen på Viktor & Rolf - Flowerbomb Gaveæske - 100 ml og 20 ml - Edp i 166 dage. Laveste pris i perioden er 622 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 895 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 739 kr.

Den nuværende pris på 895 kr er 21% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Viktor & Rolf - Flowerbomb Gaveæske - 100 ml og 20 ml - Edp. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Viktor & Rolf - Flowerbomb Gaveæske - 100 ml og 20 ml - Edp de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026895 kr40 kr (5%)
3. maj 2026855 kr40 kr (4%)
2. maj 2026895 kr40 kr (5%)
30. apr. 2026855 kr233 kr (37%)
27. mar. 2026622 kr9 kr (1%)
9. jan. 2026631 kr1 kr (0%)
31. dec. 2025630 kr1 kr (0%)
30. dec. 2025631 kr10 kr (2%)
18. dec. 2025641 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret