Gå til hovedindhold

Vikan Spand til fødevarer 12 liter, flere farver, PP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT

VikanSpandeEAN: 5705022014275
Pris fra 120 krtil 182,88 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 62,88 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Spand til fødevarer 12 liter, flere farver, PP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Spand til fødevarer, Vikan, 31,8x32,5cm, 12 l, brun, PP/rustfrit stål
120 kr
Til butik
Spand til fødevarer, Vikan, 31,8x32,5cm, 12 l, brun, PP/rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Spande & tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: 568666
EAN: 5705022014275
Varenr.: 24843638
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Spand til fødevarer 12 liter, flere farver, PP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT
-20%146,3 kr
Før 182,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Spand til fødevarer 12 liter, flere farver, PP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT billede

Produktinformation

Vikan Spand 12 liter Denne prisbelønnede 12-liters spand fra Vikan er en alsidig og pålidelig løsning til transport og håndtering af både rengøringskemikalier samt varme og kolde ingredienser. Spanden er udviklet til professionel brug i køkkener, catering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Spande
EAN: 5705022014275
Varenr.: 55405660995960
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Spand, 12 Liter, Brun
182,88 kr
Til butik
Vikan Spand, 12 Liter, Brun billede

Produktinformation

Denne prisbelønnede spand er ideel til transport af rengøringskemikalier og både varme og kolde ingredienser. Den har en drypfri hældetud og en hævet bund med et håndtag i rustfrit stål. Den har også en indvendig måleskala med forskellige måleenheder. Den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705022014275
Varenr.: 590785

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Spand til fødevarer 12 liter, flere farver, PP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Spand til fødevarer 12 liter, flere farver, PP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK120 kr159 krKøb
2Sikkerhedsgiganten146,3 kr146,3 krKøb
3Globaltools.dk182,88 kr182,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Spand til fødevarer 12 liter, flere farver, PP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Vikan Spand til fødevarer 12 liter, flere farver, PP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT i 154 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 182,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Vikan Spand til fødevarer 12 liter, flere farver, PP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Vikan Spand til fødevarer 12 liter, flere farver, PP/rustfrit stål, med hældetud - Brun | Spande | Fødevaregodkendt | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026120 kr5 kr (4%)
13. maj 2026125 kr21,3 kr (15%)
12. maj 2026146,3 kr36,58 kr (20%)
11. maj 2026182,88 kr36,58 kr (25%)
5. maj 2026146,3 kr21,3 kr (17%)
4. maj 2026125 kr57,88 kr (32%)
3. maj 2026182,88 kr57,88 kr (46%)
2. maj 2026125 kr21,3 kr (15%)
1. maj 2026146,3 kr21,3 kr (17%)
30. apr. 2026125 kr21,3 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret