Gå til hovedindhold

Vikan Snebørste med isskraber, 490 mm, Stiv, Sort 520052 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Isskraber

VikanKosteEAN: 5705025200521
Pris fra 21,25 krtil 76 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 54,75 kr (72% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Snebørste med isskraber, 490 mm, Stiv, Sort 520052 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Isskraber og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21.25 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Snebørste Stiv Sort 49 mm
-46%21,25 kr
Før 39,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Snebørste Stiv Sort 49 mm billede

Produktinformation

Sort polypropylen. Grønne PVC børster Rød isskraber 490 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Koste
EAN: 5705025200521
Varenr.: 254327
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan lang isskraber med snebørste, 45 cm, sort
29 kr
Til butik
Vikan lang isskraber med snebørste, 45 cm, sort billede

Produktinformation

Effektiv isskraber med snebørste til vinterklare ruderFjern is og sne fra forruder og vinduer med denne kombinerede isskraber og snebørste fra Vikan. Den lange model på 49 cm gør det let at nå både for- og bagrude, mens de stive børstehår i PVC hjælper di...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: black
Størrelse: 45 cm
EAN: 5705025200521
Varenr.: 881892499
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan lang isskraber med snebørste, 45 cm, sort
29 kr
Til butik
Vikan lang isskraber med snebørste, 45 cm, sort billede

Produktinformation

Effektiv isskraber med snebørste til bilruder og vinduerMed denne lange isskraber med snebørste fra Vikan får du et solidt værktøj, der gør det nemt at fjerne is og sne fra forruder og vinduer. Den kombinerede snebørste og isskraber er velegnet til både p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Haveartikler
Farve: black
Størrelse: 45 cm
EAN: 5705025200521
Varenr.: 881892499
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Vikan lang isskraber med snebørste, 45 cm, sort
30 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Snebørste med isskraber, 490 mm, Stiv, Sort 520052 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Isskraber
-20%31,6 kr
Før 39,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Snebørste 490Mm Stiv Sort
33,04 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Snebørste 490mm stiv sort
33,75 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan snekost med skraber 49 cm
39,95 kr
Til butik
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan Isskraber m/børste 520052
61,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan lang isskraber med snebørste, 45 cm, sort
75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan lang isskraber med snebørste, 45 cm, sort
-1%76 kr
Før 77 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Snebørste med isskraber, 490 mm, Stiv, Sort 520052 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Isskraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Snebørste med isskraber, 490 mm, Stiv, Sort 520052 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Isskraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk21,25 kr21,25 krKøb
2Greenline29 kr29 krKøb
3LavprisVærktøj29 kr29 krKøb
4LavprisEl30 kr30 krKøb
5Sikkerhedsgiganten31,6 kr31,6 krKøb
6Billigelogvvs.dk33,04 kr33,04 krKøb
7MaintainIt33,75 kr33,75 krKøb
8Dækbutikken - Dæk og Fælge39,95 kr39,95 krKøb
9Almas Park & Fritid61,75 kr61,75 krKøb
10LavprisVVS75 kr75 krKøb
11BilligVVS DK76 kr76 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Snebørste med isskraber, 490 mm, Stiv, Sort 520052 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Isskraber

PriceData har fulgt prisen på Vikan Snebørste med isskraber, 490 mm, Stiv, Sort 520052 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Isskraber i 180 dage. Laveste pris i perioden er 21,25 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 21,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Vikan Snebørste med isskraber, 490 mm, Stiv, Sort 520052 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Isskraber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Vikan Snebørste med isskraber, 490 mm, Stiv, Sort 520052 | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Isskraber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202621,25 kr7,75 kr (27%)
30. maj 202629 kr7,75 kr (36%)
23. maj 202621,25 kr7,75 kr (27%)
22. maj 202629 kr7,75 kr (36%)
15. maj 202621,25 kr7,75 kr (27%)
14. maj 202629 kr7,75 kr (36%)
2. maj 202621,25 kr10,35 kr (33%)
1. maj 202631,6 kr10,35 kr (49%)
18. apr. 202621,25 kr11,75 kr (36%)
17. apr. 202633 kr11,75 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret