Gå til hovedindhold

Vikan Rørrensesæt 15cm PE/rustfrit stål, bløde børstehår 5362 - Rød | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager

VikanOpvaskebaljer & SpandeEAN: 5705022000278
Pris fra 55,8 krtil 70,4 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14,6 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Rørrensesæt 15cm PE/rustfrit stål, bløde børstehår 5362 - Rød | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55.8 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rørrensesæt, Vikan, 15cm, rød, PE/rustfrit stål, blød
55,8 kr
Til butik
Rørrensesæt, Vikan, 15cm, rød, PE/rustfrit stål, blød billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Opvaskebaljer & Spande
Farve: 1
Artikel nr.: 53624
EAN: 5705022000278
Varenr.: 24843512
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Rensesæt m/3 børster, Ø2, Ø6, Ø6 mm, Blød, Rød
-23%67,8 kr
Før 88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Rensesæt m/3 børster, Ø2, Ø6, Ø6 mm, Blød, Rød billede

Produktinformation

Rensesættet med tre børster med en diameter på hhv. 2 mm, 6 mm og 6 mm er ideelt til rengøring af meget små dyser og ventiler i apparater som kaffemaskiner, juicepressere, soft ice- og frozen yoghurt maskiner.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705022000278
Varenr.: 590561
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Rørrensesæt 15cm PE/rustfrit stål, bløde børstehår 5362 - Rød | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager
-20%70,4 kr
Før 88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Rørrensesæt 15cm PE/rustfrit stål, bløde børstehår 5362 - Rød | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager billede

Produktinformation

Vikan Rørrensesæt 15cm PE/rustfrit stål, bløde børstehår 5362 er det ultimative værktøj til at opgradere din rengøringsrutine. Med dette sæt kan du effektivt fjerne snavs og urenheder fra rør og overflader på en skånsom måde.Sættet er udstyret med bløde b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705022000278
Varenr.: 47429083595089

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Rørrensesæt 15cm PE/rustfrit stål, bløde børstehår 5362 - Rød | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Rørrensesæt 15cm PE/rustfrit stål, bløde børstehår 5362 - Rød | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK55,8 kr94,8 krKøb
2Globaltools.dk67,8 kr67,8 krKøb
3Sikkerhedsgiganten70,4 kr70,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Rørrensesæt 15cm PE/rustfrit stål, bløde børstehår 5362 - Rød | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på Vikan Rørrensesæt 15cm PE/rustfrit stål, bløde børstehår 5362 - Rød | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager i 155 dage. Laveste pris i perioden er 55,8 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 55,8 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Vikan Rørrensesæt 15cm PE/rustfrit stål, bløde børstehår 5362 - Rød | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Vikan Rørrensesæt 15cm PE/rustfrit stål, bløde børstehår 5362 - Rød | Børster og koste | Børster-Skrubber-Skraber | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202655,8 kr2,28 kr (4%)
6. maj 202658,08 kr2,28 kr (4%)
29. apr. 202655,8 kr13,6 kr (20%)
18. apr. 202669,4 kr8,6 kr (11%)
17. apr. 202678 kr8,6 kr (12%)
9. apr. 202669,4 kr4,6 kr (6%)
8. apr. 202674 kr4,6 kr (7%)
29. mar. 202669,4 kr8,6 kr (11%)
25. mar. 202678 kr7 kr (10%)
23. mar. 202671 kr7 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret