Gå til hovedindhold

Vikan Multibørste/Fælgbørste, 310 mm, Blød/spaltet, Sort 525252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber

Pris fra 45,02 krtil 129 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 83,98 kr (65% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Multibørste/Fælgbørste, 310 mm, Blød/spaltet, Sort 525252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45.02 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Multibørste/fælgbørste, 290 mm, blød/spaltet, sort
-36%45,02 kr
Før 70,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Multibørste/fælgbørste, 290 mm, blød/spaltet, sort billede

Produktinformation

Allround multi-/fælgbørste med bløde/spaltede polyester filamenter. Til mindre rengøringsopgaver og til fælgrengøring. Gummikant sikrer optimal skånsomhed. Autobørster

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705025252520
Varenr.: 564303
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vikan multibørste 31 cm
55 kr
Til butik
Vikan multibørste 31 cm billede

Produktinformation

Multibørsten er rigtig god til mindre rengøringsopgaver. De bløde børster og gummikanten gør den velegnet i situationer, hvor der skal vises hensyn til overfladen der vaskes. Længden er 31 cm inkl. skaft.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Alt til bilvask
EAN: 5705025252520
Varenr.: 2715066
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Multibørste/Fælgbørste, 310 mm, Blød/spaltet, Sort 525252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber
-20%56,7 kr
Før 70,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Multibørste/Fælgbørste, 310 mm, Blød/spaltet, Sort 525252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber billede

Produktinformation

Vikan Multibørste/Fælgbørste, 310 mm, Blød/spaltet, Sort 525252, er din ultimative løsning til effektiv og skånsom rengøring af alle slags små overflader. Denne alsidige børste er designet til at kunne bruges til både multirengøring og til rengøring af fæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og koste
EAN: 5705025252520
Varenr.: 47429035589969
Gå til Billigstyling
TrustScore 5 ud af 54,7
Vikan Multibørste/Fælgbørste, 290mm
69 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vikan multibørste 29 cm
69,95 kr
Til butik
Gå til Danskautoudstyr.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Vikan multibørste 29 cm
69,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Multibørste/fælgbørste 290mm blød/spaltet sort
99 kr
Til butik
Gå til GreenGoing.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Vikan Multibørste/Fælgbørste, 310mm (525252)
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Multibørste/Fælgbørste, 310 mm, Blød/spaltet, Sort 525252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Multibørste/Fælgbørste, 310 mm, Blød/spaltet, Sort 525252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk45,02 kr45,02 krKøb
2Specialbutikken55 kr55 krKøb
3Sikkerhedsgiganten56,7 kr56,7 krKøb
4Billigstyling69 kr69 krKøb
5Dækbutikken - Dæk og Fælge69,95 kr69,95 krKøb
6Danskautoudstyr.dk69,95 kr69,95 krKøb
7CS MEGASTORE DK99 kr138 krKøb
8GreenGoing.dk129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Multibørste/Fælgbørste, 310 mm, Blød/spaltet, Sort 525252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber

PriceData har fulgt prisen på Vikan Multibørste/Fælgbørste, 310 mm, Blød/spaltet, Sort 525252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber i 179 dage. Laveste pris i perioden er 44,42 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 69,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 45,02 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Vikan Multibørste/Fælgbørste, 310 mm, Blød/spaltet, Sort 525252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Vikan Multibørste/Fælgbørste, 310 mm, Blød/spaltet, Sort 525252 | Børster og koste | Blød/spaltet | Børster-Skrubber-Skraber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202645,02 kr9,98 kr (18%)
30. maj 202655 kr9,98 kr (22%)
23. maj 202645,02 kr9,98 kr (18%)
22. maj 202655 kr9,98 kr (22%)
15. maj 202645,02 kr9,98 kr (18%)
14. maj 202655 kr9,98 kr (22%)
2. maj 202645,02 kr9,98 kr (18%)
1. maj 202655 kr9,98 kr (22%)
18. apr. 202645,02 kr23,98 kr (35%)
17. apr. 202669 kr23,98 kr (53%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret