Gå til hovedindhold

Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Rød | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader

VikanRedskaberEAN: 5705020775444
Pris fra 139 krtil 449 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (69% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Rød | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gulvskraber m/udskif.kassette 7754, 600 mm, rød
-34%139 kr
Før 211,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gulvskraber m/udskif.kassette 7754, 600 mm, rød billede

Produktinformation

Gulvskraber med udskiftelig, dobbeltlæbet cellegummikassette. Velegnet til fjernelse af vand fra gulve med fuger. Udskiftningskassette 77745/77749. Fås i flere farver. Skraber

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705020775444
Varenr.: 564418
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Rød | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader
-20%169,1 kr
Før 211,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Rød | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader billede

Produktinformation

Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 Denne effektive gulvskraber fra Vikan er et uundværligt redskab til rengøring af gulve i alle typer rum. Med en længde på 60 cm og en dobbeltlæbet cellegummikassette er skraberen pe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skrabere med gummilæbe
EAN: 5705020775444
Varenr.: 48876705612113
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan gulvskraber med udskiftningskassette 600mm rød
449 kr
Til butik
Vikan gulvskraber med udskiftningskassette 600mm rød billede

Produktinformation

Denne skraber med dobbeltlæbet cellegummikassette passer til alle Vikans skafter og er ideel til at fjerne vand og madrester fra alle typer gulve. Kassetten fjernes nemt i forbindelse med rengøring og udskiftning (serie 77735 eller 77739 udskiftningskasse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gulvskrabere
EAN: 5705020775444
Varenr.: 2928309

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Rød | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Rød | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk139 kr139 krKøb
2Sikkerhedsgiganten169,1 kr169,1 krKøb
3Elvvs.dk449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Rød | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader

PriceData har fulgt prisen på Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Rød | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 337 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Rød | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Rød | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026139 kr30,1 kr (18%)
22. maj 2026169,1 kr30,1 kr (22%)
15. maj 2026139 kr30,1 kr (18%)
14. maj 2026169,1 kr30,1 kr (22%)
2. maj 2026139 kr30,1 kr (18%)
1. maj 2026169,1 kr30,1 kr (22%)
18. apr. 2026139 kr72,38 kr (34%)
17. apr. 2026211,38 kr72,38 kr (52%)
9. apr. 2026139 kr72,38 kr (34%)
8. apr. 2026211,38 kr72,38 kr (52%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret