Gå til hovedindhold

Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Sort | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader

VikanRedskaberEAN: 5705020775499
Pris fra 136,1 krtil 449 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 312,9 kr (70% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Sort | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136.1 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Gulvskraber m/udskiftningskassette, 600mm,Sort
-36%136,1 kr
Før 211,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Gulvskraber m/udskiftningskassette, 600mm,Sort billede

Produktinformation

Denne skraber med dobbeltlæbet cellegummikassette passer til alle Vikans skafter og er ideel til at fjerne vand og madrester fra alle typer gulve. Kassetten fjernes nemt i forbindelse med rengøring og udskiftning (serie 77745 eller 77749 udskiftningskasse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøring og rengøringsmidler
EAN: 5705020775499
Varenr.: 591079
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Sort | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader
-20%169,1 kr
Før 211,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Sort | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader billede

Produktinformation

Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 Denne effektive gulvskraber fra Vikan er et uundværligt redskab til rengøring af gulve i alle typer rum. Med en længde på 60 cm og en dobbeltlæbet cellegummikassette er skraberen pe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skrabere med gummilæbe
EAN: 5705020775499
Varenr.: 48876700729681
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Vikan gulvskraber med udskiftningskassette 600mm sort
449 kr
Til butik
Vikan gulvskraber med udskiftningskassette 600mm sort billede

Produktinformation

Denne skraber med dobbeltlæbet cellegummikassette passer til alle Vikans skafter og er ideel til at fjerne vand og madrester fra alle typer gulve. Kassetten fjernes nemt i forbindelse med rengøring og udskiftning (serie 77735 eller 77739 udskiftningskasse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gulvskrabere
EAN: 5705020775499
Varenr.: 2928313

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Sort | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Sort | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk136,1 kr136,1 krKøb
2Sikkerhedsgiganten169,1 kr169,1 krKøb
3Elvvs.dk449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Sort | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader

PriceData har fulgt prisen på Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Sort | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 136,1 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 337 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 136,1 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Sort | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Vikan Klassisk dobbeltlæbet Gulvskraber PP/gummi, 60 cm, med fastled 7754 - 60 cm / Sort | Skrabere med gummilæbe | Fjernlager | Glatte overflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026136,1 kr33 kr (20%)
30. maj 2026169,1 kr33 kr (24%)
23. maj 2026136,1 kr33 kr (20%)
22. maj 2026169,1 kr33 kr (24%)
15. maj 2026136,1 kr33 kr (20%)
14. maj 2026169,1 kr33 kr (24%)
2. maj 2026136,1 kr33 kr (20%)
1. maj 2026169,1 kr33 kr (24%)
18. apr. 2026136,1 kr75,28 kr (36%)
17. apr. 2026211,38 kr75,28 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret