Gå til hovedindhold

Vikan Industri Vandpistol, Nito, flere farver, lavtryk - Rød | Forstøver, skum & spande | Fødevaregodkendt | Skumrengøring

VikanVandpistolerEAN: 5705020932441
Pris fra 602 krtil 644,1 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 42,1 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vikan Industri Vandpistol, Nito, flere farver, lavtryk - Rød | Forstøver, skum & spande | Fødevaregodkendt | Skumrengøring og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 602 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vandpistol, Nito, 15x6cm, rød
602 kr
Til butik
Vandpistol, Nito, 15x6cm, rød billede

Produktspecifikationer

Mærke: NITO
Kategori: Vandpistoler
Farve: 2
Artikel nr.: 93244
EAN: 5705020932441
Varenr.: 24024023
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Industripistol, rød
-20%642,75 kr
Før 805 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Industripistol, rød billede

Produktinformation

Slagfast industripistol til skylning af gulve og maskiner. Vandmængden kan justeres ved tryk på den gummiisolerede aftrækker og vandstrålen kan justeres ved hjælp af justeringsskruen i enden af pistolen, så samme vandmængde og spray sikres under arbejdet.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Tilbehør til trykluft
EAN: 5705020932441
Varenr.: 564448
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vikan Industri Vandpistol, Nito, flere farver, lavtryk - Rød | Forstøver, skum & spande | Fødevaregodkendt | Skumrengøring
-20%644,1 kr
Før 805,13 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Industri Vandpistol, Nito, flere farver, lavtryk - Rød | Forstøver, skum & spande | Fødevaregodkendt | Skumrengøring billede

Produktinformation

Vikan Industripistol Vikan Industripistol er en robust og effektiv løsning til rengøringsopgaver i industrien. Den er særligt velegnet til skylning af gulve, maskiner, arbejdsflader og vægge efter rengøring med kemisk skum. Pistolen er konstrueret i messi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: skum & spande
EAN: 5705020932441
Varenr.: 47429098963281

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Industri Vandpistol, Nito, flere farver, lavtryk - Rød | Forstøver, skum & spande | Fødevaregodkendt | Skumrengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vikan Industri Vandpistol, Nito, flere farver, lavtryk - Rød | Forstøver, skum & spande | Fødevaregodkendt | Skumrengøring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK602 kr641 krKøb
2Globaltools.dk642,75 kr642,75 krKøb
3Sikkerhedsgiganten644,1 kr644,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vikan Industri Vandpistol, Nito, flere farver, lavtryk - Rød | Forstøver, skum & spande | Fødevaregodkendt | Skumrengøring

PriceData har fulgt prisen på Vikan Industri Vandpistol, Nito, flere farver, lavtryk - Rød | Forstøver, skum & spande | Fødevaregodkendt | Skumrengøring i 155 dage. Laveste pris i perioden er 602 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 805,13 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 698 kr.

Den nuværende pris på 602 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Vikan Industri Vandpistol, Nito, flere farver, lavtryk - Rød | Forstøver, skum & spande | Fødevaregodkendt | Skumrengøring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Vikan Industri Vandpistol, Nito, flere farver, lavtryk - Rød | Forstøver, skum & spande | Fødevaregodkendt | Skumrengøring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026602 kr40,75 kr (6%)
15. maj 2026642,75 kr1,35 kr (0%)
14. maj 2026644,1 kr1,35 kr (0%)
2. maj 2026642,75 kr1,35 kr (0%)
1. maj 2026644,1 kr1,35 kr (0%)
18. apr. 2026642,75 kr162,38 kr (20%)
17. apr. 2026805,13 kr162,38 kr (25%)
9. apr. 2026642,75 kr162,38 kr (20%)
8. apr. 2026805,13 kr162,38 kr (25%)
27. mar. 2026642,75 kr162,38 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret